Přejít na výpis diskuzí

Cory Monteith

OSOBNOST 20.7.2009 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zase je tu den kdy náš milovaný opustil tuto zem básně stačit asi nebudou ale Cory vím že tam nahoře si to čteš a víš že vždy zustaneš v naších srdcích na svět si se podíval sice krátce ale jak se říka raduj se z maličkostí věřím tomu že si nasedl na vlak a odjel do neznáma jako v té pisni nejen že svět stratil jednoho ze svých nejlepším hercu a hudebníku ale nikdy se nestratí láska kterou k tobě kdy chovaly R.I.P Cory Máme Tě rádi (Dont stop believing) <3 <3 *13*
  • chudinka malinkááá ..mámm te ráááda ...a uprimnou soustrast...ale zase si za to muze sam nemel drogovat!!!!! :'((((
  • Tak mladej a už opustip svět budeš nám chybět *13* *9* Upřímnou soustras celé rodině *9*
  • Tu nastal hrozný den Den kdy Nas Milovaný Cory Opustil ale Však žadneho činu nedopustil cory je naš život cory je muj sen kde se moje vleze jen do tří písmen R.I.P Cory navždy zůstaneš v naších srdcích a tobě Lei upřímnou soustrast *9* *13*
  • Den před jeho smrtí sem ho viděl v jít po ulici a mám s ním i fotku zrovna den před jeho smrtí i když sem kluk brečel jsem *9* *13* *13* *9* BYL TO MU VZOR ted ti řeknu kámo Měj se tam na hoře hezky *9* *13* R.I.P Cory *9* *13*
    • Kamo soucitím s tebou myslím že na tohle tři slova stačit nebudou R.I.P cory navždy zustaneš v naších srdcích navždy *13* *9* *13*
  • Musim uznat ze jsem si ho hodne onlibila a tesila se na svatbu Lei a Coryho az budou spolu... Ale uz to tak nikdy.nebude .. Neverila jse tomu ze umrel pak kouknu na net a vaude R.I.P. Ale je pravda ze si za smrt muze sam .. :'( byl leceni pak odjel do kanady a tam podniknul parbu s kamarady a na ty parbe se predavkoaval... :'( .je to smutne ... R.I.P CORY <3
  • Je hrozně smutné, že někdo jako on - tak výborný herec a člověk nás musí opustit. Doufám, že Bůh měl důvod aby Tě odvedl tam nahoru tak brzo. Věř, že nám budeš scházet. Doufám, že se tam nahoře máš alespoň dobře. R.I.P. <3
  • Nezbyva nam nic nez se s tebou rozloucit, slza na tvarich jak pirko nas lechta, snad mel buh duvod tvuj zivot tak rychle ukoncit, kez jsi ted v raji, at zem Ti je lehka. RIP Cory <3
  • Rest in peace Cory! ♥ *9*
  • Rest In Peace Cory. We miss You very much. We will always think back.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit