Přejít na výpis diskuzí

Courtney Love

OSOBNOST 31.12.2006 
66 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Courtney je nej :)

    Courtney je skvělá sexy zpěvačka a vy všichni, co jí pomlouváte si můžete políbit prdel....!!!!! *15* *15* *1* *1*
  • o

    ja jsem se snazila najit mnoho zpusobu...vymyslet vsechny varianty zivota nekoho o kom vim ze je jediny kdo me prekonal.jsem smirena ale jsem blazen.nejde zit v tom vcem zijou ostatni protoze pokud jste nekomu tak neokazale podobni a nemuzete to uplatnit jse vam kurevsky smutno asi jako me.verim spouste prioritam ktery mame a jen jeden cil udelat to pro nas...aby sme byli jden a spolu a ja to ted musim zvladnou samostatne ale je to tezky...ma vsechny predpoklady dokonce vic nez to al pak vim jak to skonci a to je asi uleva...nikdo me nas nechapete tak zijte krasne
  • mycore

    Fuck

    STFU magoři...to že se někde nějakej idiot chce jednoduše zviditelnit slavnou smrtí toho nejsladšího feťáka na světě ,jako například pan detektiv a jeho spolek idiotskej čůráků, ještě neznamená ,že když napíše a zveřejní nějaký zkurvený žvásty o tom jak byl pan Cobainek zavražděn a další kecy, tak tomu budete věřit. Stačí kapka zdravýho rozumu a každýmu dojde, že se Kurt zabil sám,tak se lidi vzpamatujte a neházejte tady špínu na Courtney. Nikdo z nás neví jak to doopravdy bylo, ale pro mír jeho duši už kurva držte huby. R.I.P. Kurt
  • pro blaablaa

    tak to by mě zajímalo jak si můžeš být tak jistá že nešlo o sebevraždu!!!!!!!!!!!!!!!
  • Nevite jake je jeji cele prave jmeno ?
  • zabila me!!!!!!!!!
    • Re:

      Jsi debil
  • když jsem ji slyšel zpívat, taxem se lekl, že to někdo škrtí kočku 

  • to není pravda zabil se sám ty ... já tě MILOVALA
  • Courntey Love:nekecej.........
  • Kdo četl knížku Těžší než nebe ví že by toho Country nebyla schopná!!!!! (v tom se jí musím zastat!)
    • Re:

      jo, hlavne ze se na te knizce podilela sama. urcite tam napise: zaridila jsem aby mi zabili manzela, nastesti jsem vsechny uplatila a zazalovala aby nemohli mluvit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit