Přejít na výpis diskuzí

Daddy Yankee

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • On je ten nekrasnejsi chlap na svet ... jeho umsmev me zabiji je nadherny strasne sexy chlap *14*
  • Daddy Yankee je nejlepší zpěvák na světě co znám Miluju moc je ho písně jsou moc krásné vždy mně rozaří když Dady ho poslouchám má heskej úsmněv kterej mě rozáří vždy *14* *14* *1* *1*
  • Daddy Yankee má nejlepší písničky a hustý videoclipy..on je můj idol..miluju REGGAETON! .. A tebe taky lásko ;) ♥♥
  • někdo tam napsal 180 cm výška?? blbost,jestli má 165 je to moc... ale i tak je KING
  • muj milacek frajirek je to laka moe *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* miluju ho a hlavne song lovumba *14* *14* *14* *14* laska jak se na konci pisnicky smenje je sexy a zpiva suuper laska moe *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Daddy Yankee je celi pekni a podoba Sa na tucniacika
  • Jeho jméno je Rámon ( Raymond ) Luis Ayala Rodriguez :) má to napsané na svém webu ;)
  • Daddy Yankee je velice temperamentní,osobitý ale hlavne sexy zpěvák ..reggaeton delá fakt užasne ale podle mně je nejkrasnejší chlap na planetě Don Omar. yeah Daddy Yankee THE BIG BOSS ................Don Omar KING OF KINGS ................
    • Daddy Yankee je king of bos
  • no a nebespecny skladby ma
  • jjjj Daddy Yankee je muj milacek *14* on je proste frajirek *14*
  • jjj Daddy Yankee je fakt cool nej raper je to muj idolll *14* Love Daddy Yankee *14* nikdo na nej nema

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit