Přejít na výpis diskuzí

Daddy Yankee

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako jo ma docela dobry pisnicky
  • On je ten nekrasnejsi chlap na svet ... jeho umsmev me zabiji je nadherny strasne sexy chlap *14*
  • Daddy Yankee je nejlepší zpěvák na světě co znám Miluju moc je ho písně jsou moc krásné vždy mně rozaří když Dady ho poslouchám má heskej úsmněv kterej mě rozáří vždy *14* *14* *1* *1*
  • Daddy Yankee má nejlepší písničky a hustý videoclipy..on je můj idol..miluju REGGAETON! .. A tebe taky lásko ;) ♥♥
  • někdo tam napsal 180 cm výška?? blbost,jestli má 165 je to moc... ale i tak je KING
  • muj milacek frajirek je to laka moe *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* miluju ho a hlavne song lovumba *14* *14* *14* *14* laska jak se na konci pisnicky smenje je sexy a zpiva suuper laska moe *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Jeho jméno je Rámon ( Raymond ) Luis Ayala Rodriguez :) má to napsané na svém webu ;)
  • Daddy Yankee je velice temperamentní,osobitý ale hlavne sexy zpěvák ..reggaeton delá fakt užasne ale podle mně je nejkrasnejší chlap na planetě Don Omar. yeah Daddy Yankee THE BIG BOSS ................Don Omar KING OF KINGS ................
  • no a nebespecny skladby ma
  • jjjj Daddy Yankee je muj milacek *14* on je proste frajirek *14*
  • jjj Daddy Yankee je fakt cool nej raper je to muj idolll *14* Love Daddy Yankee *14* nikdo na nej nema
  • dady yankee je to super spevak hah ma krasne pesnicky je velmy krasny a sexy strasne sami paci milujem hoo on je proste bestttt ma neuveritelne dobry vkusss je super len thak dalej dady mas natooo si superrrr *14* *14* *3* *3* *15* *14* *14* *14*
  • Mým fellaz

    Yeah Gangsta Rappa - viděl sem ho na pih poh videjku, kde klátil jednoho ze svých fellaz fakt brutalita - a jak u toho mával svýma tenkýma drogama poznamenanýma ručkama to bylo kouzelné. Seš nej Big Daddy V *15*
  • gethania.yankee

    Re: Janík

    No tak tooooo mas pravdu ! *14*
  • Re: Janík

    no ja sem mislela e je oneco mladsi ale ne muu uverit e je muje tricetdva let asi sem se donho omilovala *16* *14* *4* *5* *16*
  • Re: King Daddy

    Daddy Yanke Amor. *14*
  • coooooooool!!!!

    joj on je prostě the best!!!!!!!!a ty pisničky sou fkt cool a peckově chytlavý!!!!!!!!!!!DADDY 4EVER!!!!!! *3* *14* *1*
  • janabaresova

    Janík

    Daddy je prostě můj miláčeek *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Janík

    Jsem rád, že jsi na to konečně přišla *1*
  • janabaresova

    Janík

    No jo ted sem se dívala na interview s
    Daddym Yankeem a on se jmenuje Ramón *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit