Přejít na výpis diskuzí

Daddy Yankee

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dady yankee je to super spevak hah ma krasne pesnicky je velmy krasny a sexy strasne sami paci milujem hoo on je proste bestttt ma neuveritelne dobry vkusss je super len thak dalej dady mas natooo si superrrr *14* *14* *3* *3* *15* *14* *14* *14*
  • Mým fellaz

    Yeah Gangsta Rappa - viděl sem ho na pih poh videjku, kde klátil jednoho ze svých fellaz fakt brutalita - a jak u toho mával svýma tenkýma drogama poznamenanýma ručkama to bylo kouzelné. Seš nej Big Daddy V *15*
  • coooooooool!!!!

    joj on je prostě the best!!!!!!!!a ty pisničky sou fkt cool a peckově chytlavý!!!!!!!!!!!DADDY 4EVER!!!!!! *3* *14* *1*
  • janabaresova

    Janík

    Daddy je prostě můj miláčeek *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • janabaresova

    Janík

    No jo ted sem se dívala na interview s
    Daddym Yankeem a on se jmenuje Ramón *14* *14*
    • Re: Janík

      no ja sem mislela e je oneco mladsi ale ne muu uverit e je muje tricetdva let asi sem se donho omilovala *16* *14* *4* *5* *16*
    • Re: Janík

      Jsem rád, že jsi na to konečně přišla *1*
  • janabaresova

    Janík

    Já sem se uplně zamilovala do Daddyho..je uplně krásnej a má krásný písničky *14* *14* *14* *14* *14* *1* *3* *14*
    • gethania.yankee

      Re: Janík

      No tak tooooo mas pravdu ! *14*
  • Jméno

    To jméno Ramón je fakt jeho pravý jméno, ale taky se někde uvádí anglický přepis Raymond, on sám si tak někdy říká.
    • janabaresova

      Re: Jméno

      nen je to raymond dit to má v životopise *15*
  • autorovi/ce

    zajimalo jakej odbronik to psal,kdyz ani nevi jaky je daddyho skutecny jmeno ... neni to raymond ale ramón
  • Daddy

    Daddy je fakt kus!! *14* *14*
    • Daddy Yankee ma pekne oci a peknu postavu a pack sa mi na nom vsetko
  • King Daddy

    Tohle je supr zpěvák, jeho song Gasolina mě hned dostal....skvělý styl, pěknej chlap..co víc si přát
    • Re: King Daddy

      Daddy Yanke Amor. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit