Přejít na výpis diskuzí

Dagmar Pecková

OSOBNOST 18.1.2009 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den, paní Pecková,
    v úterní MFD jsem se dočetla, že jste na pondělní demonstraci na Václavském náměstí zpívala hymnu. Velice mne to překvapilo, s ohledem na to, že žijete v Německu a pochybuju, že jako prestižní umělkyně při příjezdu na hostování do Čech je Vaší prioritou detailně zkoumat politickou situaci v Čechách.A neboť už máte ve svém životě leccost prožité, vč. toho, že na počátku kariéry o Vás ve Vaší rodné zemi nebyl zájem, což byl důvod, že jste šla dělat kariéru do ciziny, tak mne udivuje, že se při neznalosti politické situace tady a aktivit neúspěšných politiků proti zájmům této země propůjčíte k něčemu takovému.
    Reaguji tak proto, že jako kulacké dítě, která jsem nesměla studovat dle svých představ a jen díky mámě jsem vystudovala alespoň něco, jsem se snažila přispět k nápravě věcí veřejných po roce 1989 (jako vládní zmocněnec pro převzetí majetku SSM, ředitelka odboru ministertstva zemědělství, snažící se zabránit rozkradení Plzeňského Prazdroje,Chuchelského závodiště,restitučního majetku lídí, komunisty ukradeného apod.),vše s nevalným výsledkem, jsem dosud neztratila paměť. A tak si Vám dovoluji uvést jedno jméno, které má na současný marasmus v této zemi vč. organizace protestů na náměstích nepominutelný vliv, tak jako v těch devadesátých letech plných podvodů a tunelování: "pětiprocentní" celoživotní politik, dříve lidovecký, nyní TOP 09, Miroslav Kalousek a jeho poskoci.
    Proto Vám vyjadřuji veliké zklamání z uvedené aktivity, o jejíž pravé podstatě zřejmně nic nevíte.
    Ing. Ludmila Klofová
    klofova@volny.cz.
  • Včera jsem viděla paní peckovou v televizi a musím říct , že ji to moc sluší. Vrátila se k vystříhanému účesu , který ji vždy moc slušel.
    Mě před patnacti lety inspirovala svým účesem a Já již od té doby , chodím každý měsíc k holiči se slovy " na ježka a vzadu mašinkou hodně do vytracena " je to moc supr. Co na její účes ostatní diskutující.
    Jana
    • Krátké vlasy jí sluší, ale tolik vystříhaná by být nemusela.
  • Jak jsem viděla v televizi p.Peckovou s tou černou liškou kolem ramen (předpokládám že byla pravá), tak bych doporučila , aby se operní diva podívala jak se takové lišky chovají v zajetí .Fuj.
    Na sebe bych to nedala , kdybych byla 100x bohatší a populárnější.
    *9* Hezký den
  • Obdivuji Dagmar Peckovou a děkuji za silné kulturní zážitky. Přeji vše dobré !
  • Vážená paní Pecková,

    dnes jsem v TV viděla Vaše reklamní vystoupení s výzvou občanům, aby chodili dále na Vaše koncerty se závěrečnou Vaší větou: "Věřím v pozitivní budoucnost." Proto jsem se rozhodla, že Vám napíši.
    Mám syna, který se v r. 1978 narodil ne zcela zdráv, musel být operován ve FN na odd. plastické chirurgie v Praze na Vinohradech. Absolvoval ZŠ, pak SPŠS (strojní průmyslovka) a univerzitu chemického oboru.Je to slušný člověk s čistým trestním rejstříkem, nikdy neměl žádnou pracovní absenci. Od podzimu r.2008 je nezaměstnaný. Podnikatelé ho buď ve výběrovém řízení nepřijmou, a když ho náhodou do zaměstnání příjmou, tak mu pracovní poměr zruší ve zkušební době bez uvedení důvodu dle § 66 Zákoníku práce. A tak se už stalo mnohokrát. Neexistuje možnost nějakého pracovního místa, kde by takovíto negativně vyselektovávaní lidé dostali práci alespoň za minimální mzdu. Podnikatelé mají právo rušit PP dle § 66 ZP, avšak nemají žádnou povinnost nezaměstnaného člověka do práce přijmout. Syn už nedostává žádnou podporu v nezaměstnanosti, protože je už nezaměstnaný déle než 1/2 roku a v posledním zaměstnání nepracoval vcelku 3 roky; tak zní předpisy.Takže z mého a manželova lidového starobního důchodu žijeme tři lidé. Na návštěvu kina, koncertů a jiných kulturních akcí nám už nezbývají peníze. Na pozitivní budoucnost jsme po r. 1989 přestali věřit.Pokud byste věděla o sponzorovi, který by mohl synovi měsíčně přispívat na živobytí, ať se mu ozve na e-mail: hudba@unet.cz
    Podrobnosti pak upřesníme. Předem děkujeme. Obdivujeme Vás, přejeme Vám a Vaší rodině všechno dobré.

    S pozdravem
    ing. Jindřiška Marková, Vysokomýtsko, Pardubický kraj
  • Narozeniny

    Milá Dášo
    Přání k narozeninám,přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4* *4*
    • Stalker je člověk patologicky posedlý zájmem o jinou osobu, často veřejně známou, nebo jemu blízkou.

      Projevuje se zejména opakovaným fyzickým sledováním, nechtěnými kontakty (dopisy atp.), dlouhodobým sledováním aktivit dotyčné osoby a sbíráním informací o ní, případně nemístným oslovováním jejích příbuzných, přátel atp. Takový zájem cílenou osobu obtěžuje, narušuje její soukromí a může vzbuzovat strach; někdy ústí až v trestní stíhání stalkera.
    • Paní Sadílková,
      nezklamala jste - i tady jsem vás namátkou objevil, jste doopravdy skoro všudypřítomná a vždy "správně" vtíravá jako Pitralon... *5* *7* *15*
  • narodila se v Medlešicích

    Paní Dagmar Pecková se nenarodila v Modlešicích, ale v Medlešicích u Chrudimi. Opravte si to, prosím, nebo se jí přímo zeptejte. A V medlešicích jsou na svou rodačku patřičně hrdí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit