Přejít na výpis diskuzí

Damian Lewis

OSOBNOST 31.12.2006 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Titulni foto

    To ale neni Damian! *8*
  • Neco o nem

    Celym jmenem se jmenuje Damian Watcyn Lewis. Jeho rodice: Watcyn a Charlotte Lewisovi, ma tri sourozence(Garetha, Williama a Amandu). Damian meri 185 cm. V roce 1979 byl poslan do internatni skoly a pak navstevoval vysokou skolu v Etonu.V 16 zalozil svoji vlastni divadelni spolecnost, pak pracoval v jiznim Londyne apote cestoval po Africe. V letech 1990 - 1993 studoval hudebne-dramatickou skolu. Pak hral na divadle u Kralovske Shakespearovske spolecnosti.
    Damian neni pouze nadanym hercem, ale umi hrat i na kytaru, klavir a klavesy.
    V unoru 2006 se zasnoubil s hereckou Helen McCrory. 8.zari 2006 se stali stastnymi rodici dcerky Manon. V listopadu 2007 ocekavaji sve jiz druhe dite.
  • Soames

    Dlouho jsem neviděla něco tak skvěle zahraného! I přes to, jak je vykreslen neatraktivně, jsem schopná se do něěj zamilovat...taky mě překvapilo jak je mladý, prostě naprosto jedinečný herec!!! Ikdyž jsem neviděla Brita špatného herce, Damian je jedinečný!
  • Herec Evropy, ne-li celého světa

    Damian je jeden z nejlepších herců v Evropě, ne-li na celém světě. Soamese ve Forsytech hraje nejlépe v Evropě, ne-li na celém světě. Je to skvělá osobnost.cz.
  • Damian

    Damian je úžasný herec,má opravdu talent a překvapilo mě jak je mladý,vypadá na víc,což mu moc sluší.Jako Sounes ve Forsytech je naprosto dokonalý.Jako major nemá chybu,myslím,že zahraje kohokoli.Těším se na nějakou další super roli. *14*
  • Víte něco?

    Ahoj, Damian je skvělej herec a hlavně moc milej chlap. Mrzí mě, že se o něm více nepíše a hlavně o jeho celkové filmografii, ptže když mi bylo 9,střihla jsem si s nim menší roli ve filmu The Peace Keepers(Strážci míru), film byl z části natáčen tady v čechách, Damian tam hrál hodného vojáka,který zachraňoval lidi před válkou a snažil se je schovat do bezpečí,já byla jedna z těch dětí, co neměli žádnou moc.Ale o tom filmu jsem taky vůbec neslyšela, jen vím že jednou jedinkrát dával v televizi,ale ani na netu jsem nic nenašla.A předtim jsem byla přiliš mála na to abych věděla, že je to známý herec *7* a to mě štve. Ale už asi nic nenadělám, mám jen jako vzpomínku na Damiana fotky, byl to totiž moc milej chlap a furt se semnou fotil,když už jsem si s ním nemohla pokecat,páč jsem neuměla anglicky *1* ....
    • Re: Víte něco?

      Ten film se jmenuje Warriors a najdete z něj ukázky zde : http://www.youtube.com/watch?v=jRJt k28v4FI&feature=related
  • Ach jo...

    Prostě Brit...... *14*
    • secrets107

      Re: Ach jo...

      mas prvdu
      ....proste Brit *14* *14*
  • Damian je ten nejúžsnější herec *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* Miluju ho!Má fakt talent *3*
  • seš skvělej *3* *14* *4*
  • jestli sem nekdo neco napisete at uz o Damianovi ci serialu napiste mi nejake novinky na muj e mail *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit