Přejít na výpis diskuzí

Damon Salvatore

OSOBNOST 5.11.2012 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Damon je suprovej kluk je o mooooooooooooc lepší než kdokoliv lepší.Miluju ho je mooc seeeexy a vtipnej a moc hezkej.Ach kdy by sem snim mohla chodit
  • Ale notak holky klid přiznávám Damon je krásnej , a sexy , a spoustu jinych věcich ale nesmíte nic uspechat a navíc si myslím že Damon miluje Elenu ale když člověk někoho miluju tak na něj musíte brát ohlet a ne se na něj vrhnout jako psi nechteho si to projít hlavou určitě to Ho chudák má taky moc těch starostí. Damone si úžasný jenom škoda že nejsem o těch pár let starší.
    Mám tě moc ráda i Elenu i Stefana a myslím si že jste bezva herci. *4*
  • normálně už se těším až tě budu mít pod stromečkem :3 ! miláčku♥ .
  • I´love you Iane and want in order to be be to together. Very you love. Fall out better than Paul. *14* *4* *3*
  • Ou Damone vypadáš úžasně a já tě mam moc ráda jsem do tebe blázen. Je veliká škoda že ses rozešel s Elenou (Ninou Dobrevovou) a pořád mi vrtí hlavou co Elena na Stefanovi (Paulovi Vesleovi) vidí. Když ty vypadáš o dost líp než on a je skvělí že máš jako holku fenu teda asi já nevím ale vím že tě zbožňuji. *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4*
  • Vampire-Talita
    Damon je nej *14* *3* *4*
    • souhlas je sexy
  • bellathor1996
    fujjjjjjjjj Paul je lepšííííííííííí
    • neni neni neni
    • to teda neni
  • ahoj lasko si nadhernej fak moc odepis prosim budu cekat.
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • ty vole ty seš k*áva :DDDDDD
  • odepismi prosim.tamto sem skazila stim pna chapes pa a dobrou noc cumacku *14* *14* *14* *14* *14*
    • Jinak ok?! *15*
  • Dejmone ja ti furt pisu a ti nic.moc stebou flirtuji a chtela bich stebou chodit a ne jen to jes te se stebou chci vispat a moc.na pisesmi prosim lasko *14*
    • DepecheModeLoverka
      naše milá Eliško ty si vážně myslíš že by sem Ian šel na tyhle webovky??? Ty si asi myslíš, že on o těchto stránkách ví a taky si myslíš že ti odepíše??? PS: nic proti tobě
    • drz hubu kravo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit