Přejít na výpis diskuzí

Damon Salvatore

OSOBNOST 5.11.2012 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DAMON je nejlepsi ... elena by mela byt zpatky se stefanem! A damon s caroline nebo nekym jinym...:) a kdyz damon zemrel tak bylo dobre to jaj si nechala vymazat vzlominky na neho a alaric take kdo byl damon salvatore? A ona a byl to muj pritel milovala jsem ho... a pak kdo je damon salvatore? A ona byl to stefanův bracha :D si ale myslim ze damon a bonie obzivnou nejak :* <3
  • Damon a Elena je dokonalý pár.Elena ho alespon zklidní. Damon je sexi,chytrej trochu inpulsivní ale to je na nem taky fajn
    • Ahoj taky si myslim ze delena je nejlepsi par jsou spolu krasni a v 6 serii kdyz se damon vratil abojoval o elenu to bylo fakt sexy miluju damona je nejlepsi postava jehodne vtipnej a upirim denikum dodava smrnc bez neho by byl ten serial docela nudnej je s nim sranda a je sexi Miluju ho jenejlepsi postava a snat skonci nakonec s elenou ale az bude posledni serie chci hlavne aby v ni hral a byl stastny a to jak se hezky zachoval v 6serii bylo uzasny vzdal se eleny aby byla stastna je mnohem lepsi nez stefan miluju ho jenejlepsi :))
  • Je sexy *14*
  • Damon je super kluk podle mě by se hodil ke Katherine a ne k Eleně ta je na něj až moc hodná *2*
    • Když se stala Elena upírem hodila se i k Damonovi... mnohem víc než ke Stefanovi *3*
  • Happy birthday *14*
  • odepiš mi prosím budu čekat.
  • On je strašně ňuňatej.Miluju ho. *5* *15* *2*
  • emma.sashet
    R.I.P. DAMON SALVATORE :'( CO BEZ NEHO BUDEME DĚLAT *9* *13* *13* *9* *9* *9* *9* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *8* *8* *8*
  • Ahoj moc ti to šluší Damone,moc se mi líbyš. *14*
  • Damone si borec a nikdo na tebe nema vim ze tito je uprdele mi ale si muj idol važne drzim ty palce kamo nemisli se nejsem gay joo :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit