Přejít na výpis diskuzí

Dana Marková

OSOBNOST 8.1.2008 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • annie1633
    Jestli máte kdokoliv jakékoliv materiály (fotky, videa, recenze..) týkající se Dandy, podělte se s námi =) Budeme moc rádi!
  • annie1633
    Tady vám všem posílám úryvek z kritiky koncertu Submotion Orchesta v Akropoli, kdy jim předskakovali RTM i s Danou. Snažila jsem se to napsat do novinek, ale admin mi "ustříhnul" tu hlavní část. Tak tedy: ,,Jejich hudba se před vystoupení Submotion Orchestra parádně hodí, publikum bylo velmi početné a na komplikovanější hudbu připravené. Vylepšení mé soukromé reputace ovšem nejvíce napomohl příchod nové hostující zpěvačky Dany Markové, která dala vystoupení tu zaslouženou šťávu a závěrečné skladby vynesla do neočekávané gradace..."
    Celý článek je zde: http://www.poslouchej.net/19544-Submotion-Orchestra-nadchli-Akropoli.html *4*
  • Nikdy jsem vás neviděla a ani neslyšela. Ptáte se, proč sem teda lezu? Ále, jenom jsem pro zajímavost chtěla napsat, že se jmenuju úplně stejně jako vy. Nojo, je to tak, už něco přes patnáct let nejste jediná Dana Marková. *5*

    Tak se mějte! Přeju vám, ať ty vaše letošní narozeniny nejsou poslední, však víte, konec světa a tak. *2*
  • ...danuše je magický spodní vír
  • Dobrý den, jste jak E.Fitzgerald. Teda máte obrovský hlas, chraplavý a takový intenzivní. Slyšel jsem vás v Rubínu. Band i druhá zpěvačka byly taky dobrý. Tak se mějte a stále zpívejte. *1*
  • Konečně jsem našla jméno zpěvačky, která zpívala na představení Činžák:)Hudba byla pěkná, přijdu si vás poslechnout i do Rubínu. Máte nějakou vlastní kapelu? Děkuji, Tereza
    • annie1633
      Danu teď můžete slyšet zpívat s Real Transported Man :)
  • Zajděte na představení Tony D. do Rubínu, je to moc dobré a Dana krásně hraje a zpívá! Moc jsme se tam pobavili.
  • Krásná

    krááásnááá to žena hmmmm
  • Jste upřímná

    Jste upřímná a neberete si servítky, je dobré vidět někoho mladého, kdo má jasný postoj.V Olomouci jste hrála moc pěkně!
  • Ahoj Danuško!

    Hraje Ti to fajn!! Držíme palečky všecky i dál!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit