Přejít na výpis diskuzí

Dani Filth

OSOBNOST 2.2.2007 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ayeret

    danik

    hele lidi jakou ma vlastne barvu oci :)pravou jsem jeho fanynka velice krátkou dobu a sháním jo něm všechno možný ale tohle mi nějak nejde najít jinak s váma souhlasím Dani 4ever! *9*
    • Re: danik

      Dani ma hnedou barvu oci-tmave hneda...Dani neni clovek ale buh,muj nejvetsi vzor,akorat,ze dosahl sveho cile z detstvi moc dobre,jeho hudba dokaze lidi ovlivnovat velkym zpusobem.A kdo nema daniho rad,zaslouzi si smrt.
      PS:Bam margea: If you don´t love this guy ,you know shit about fuck *16*
    • Re: danik

      hnědou
  • cradleoffilth666

    Dani 4ever

    Slyšela jsem jakési názory že je Dani skrček a zpívá jako umírající kvičící prase..
    Nesouhlasím!!dani je velmi krásný a zpívá nádherně..
    • bloodygirl23

      Re: Dani 4ever

      to stebou souhlasím a jestli to nekdo rika tak asi neví co říka on je proste dokonalej zj??
  • Happy Birthday Dani

    Ták Dani má dneska narozky !!!!!! Přeju mu všechno nejlepší a hlavně ať celý COF neopouští inspirace... Ilove them *14*
  • Geniální Dani

    Hudbu Daniho Filtha, potažmo CoF miluju už tak 10 let.Jeho tvorba přinesla nové světlo,(či spíš TEMNOTU?)do Black Metalu vůbec.Dani,díky za famoozní a temná veledíla která jsi stvořil..Z jeho tvorby,bych chtěl zvláště vyzdvihnout "Dusk and Her Embrace a Cruelty and The Beast.Vivat Black Metal. *16* *5* *16*
    • Re: Geniální Dani

      moje slova,ale CoF jsou,jak rika sam velky dani dusk metal;)
  • Muj milášek

    miluju Daniho Filtha a Satana!!!!!!!! *14*
    • Re: Muj milášek

      a Verču:D!!!! *14*
  • :-)

    :-) Sdílím Váš názor děvčata,..:-) *4*
  • cof

    ich albumy do roku 2003 su nenormalne perfektne! a Dani je strasne zlaty taky malicky a ako pekne spieva *1*
  • Dani je nejwííííc

    Dani je upe mrtě.. nejen on ale celá skupina má co do sebe. Jsou skvelí a a jejich muzika je prostě jediněčná.
    Miluju Je!!!!! *14* *14* *14*
  • the best

    Prostě the best zpěvák. Cradlíci celkově the BEST *14*
  • HEHE

    CRADLE OF FILTH FOREVER!!! NEJ ZPĚVÁK CO ZNAM!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit