Přejít na výpis diskuzí

Dani Pedrosa

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • My blog

    Hey jako já tě taky Niki upe milujuuuuu a Daníska takyyy..ty si jediná s kým bych se o něj rozdělila *8* Miluju těěě *14* jo a fans Daniho kdo chce tak se mrkněte na můj blog www.danipedrosa.blog.cz *14* je celý věnovaný tomuhle úžasnýmu klukoviii *14* I LOVE DANI *14*
  • Daniiiiiiiiiii

    aaaaaaaaaa lásko Marcelinkooooooo miluju tě a fanclub....4-EVER....:D:D moc tě miluju a jsi má láska a dani takyyy jsem ráda že tu jsi *8* *14* *14*
  • I LOVE DANI

    Dani Pedrosa 4ever and ever!!!! Ten náš miláček má už 22!!!!!!TYyyyyyyyyyyyyyjoo...musím e někdy udělat nějakej sraz fanoušků a oslavit to dodatečně :D .... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* DANIIII FOREVEEEER!!!
  • my blog

    je to moja láska.....jo amám na blogu jako jeho narozky tak se kuknite...a napište mu nějakej vzkaz....♥ jj a nz....www.dani-pedrosa26.blog.cz *8* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Dekuji

    Jo to maš pravdu v Brně toho je hafo ale ja bohužel letos nebyl v Brně coš mně mimochodem strašně moc mrzí. Ja mu taky přeju vše nej hlavně aď uš tak nepada to muselo bolet. *3*
  • Dani má narozeniny

    hojda dneska má DANÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍSEK NAROZENINY...hoooodně ho miluju mooooc mu přeju všecko neeeej *14* *14* *8* *3* *14*
  • Dani 4-EVER!!!!

    ahojky...mno já jsem je taky chtěla sehnat ale myslím že bych je sehnala jedině na VC Brna...mno tam toho měli pokaždý hafo....ale kde bys je moh sehnat jinde.... *9*
  • suvenyr

    Chtěl jsem požadat jestli někdo neví kde by jse dali sehnat nějake věco od Daniho jako čepice trička a tak.
  • Jdem do toho

    Tak lidičky musíme to tu pořadně rozjet ikdyž nas tu moc není tím vic jse musime snažit. *5*
  • motoGP

    Doufam že Dani bude letos vicemistrem a přeskočí Valeho ja mu věřím.
  • Nej fans je zpátky

    ahojky sem nikdo nepíše? já toho daníska miluju tak moooooooc až nemůžu bez něj žít! prostě můj milášeeeeeeeeeeeeeeek upe největší jsem ... *8* *1* ...a miluju ho moooc *14* *14* *14* ...a vy ho tolik milujete? bo ste jen fandové MotoGP co? *13*
  • Dani Pedrosa 4-EVER!

    ahoj,já jsem prostě NEEEEEJ fans Daniho...já ho miluju až po mozek... *8* *8* ...prostě sladoun *14* *14*
  • ...

    Kde jste vzali, že závodil ve F1, to je nějaká kravina, ne?! *7* Dani je prostě nej.. úžasný jako i při jízdě na motorce, ale i tak.. *14*
  • F1?

    Kdo to sem mohl napsat???To fakt nechápu. Kdyby asi tak stíhal jezdit F1 když od 1999 125cmm následně 250ccm od nyní moto GP..Achjo tady ty zmatenci mě rozčilují..A proč to sakra nikdo neopraví??? *16*
  • asi tak no...hold se nevyznaj ve sportu... *9*
  • hehe...

    Taj to má pod palcem nějakej dost drsnej magor :D Dani Pedrosa a závodník F1??? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit