Přejít na výpis diskuzí

Daniel Brühl

OSOBNOST 14.10.2008 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím že je to úžasný herec
    Videla som ho vo filme Rivali a podľa mňa veľmi dobre to zahral.(a tiež myslím že ho v Rivaloch veľmi dobre zamaskovali a naozaj vyzeral ako Niki Lauda.)
    Určite si s ním pozriem aj viac filmov
  • Tauredhiel_Thranduiliel
    Daniel je vynikající herec. Nejradši ho mám asi ve filmu Rivalové, ale první film, který jsem s ním viděla, byl Goodbye, Lenin! Teď netrpělivě čekám na Captain America: Civil War (už jen proto, že marvelovky miluju) a doufám, že se tam jako Baron Zemo bude pohybovat nějakou obstojně dlouhou dobu... :)
  • bellathor1996
    včera jsem byla v kině na Rivalech bylo to dobrý a dobře zamaskovali to ucho danielovi ale příště až budou dávat něco o formulích tak nejdu
  • Sympatak, ktery hral v Inglourious Basterds.
  • fridreck zoller

    Fridrick Zoller v Hanebných Panchartech.
  • zajímavý

    Je to zajímavej herec, už jsem ho taky v pár filmech zaregistrovala, a docela jo, líbí se mi moc jak hraje
  • občanská výchova

    Mě se hrozně líbil film občanská výchova, ten je skvělej.
  • německý španěl

    Je to německý herec narozený v Barceloně, je velký talent, asi nejvíce mě zaujal v Občanské výchově, mimochodem patří k jazykově nejnadanějším evropským hercům, mluví plynně německy, španělsky, francouzsky a anglicky.
  • německý talent

    Moc se mi líbil v good bye lenin, tam zahrál moc dobře, a jeho role v štastné a veselé, ten německý nadporučík byla taky moc hezká a zahraná s citem. Na to že němečtí herci a německé filmy obecně nejsou zrovna můj šálek kávy, tohoto mladého herce mám docela ráda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit