Přejít na výpis diskuzí

Daniel Dangl

OSOBNOST 18.3.2008 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dano je best !..
    Partička i jiny kde účinkuje :D
    Ale ten jeho smich me tak vytoči, že Ho v jednu chvíli nenávidím..! -.- :D
  • Partička, především slovenská, je naprosto luxusní záležitost. "Herci" jsou naprostý výběr, ovšem pak Dangl mi těžce nesedí. Jeho smích, někdy mi připadá vynucený, nemusím. Celkový dojem z Partičky mi kazí.
  • Daniel je celkem v pohode clovek *1*. Nezeby ho nejak extra uznaval, ale urcite radeji Pan Dangl nez ty nase "celebrity" : Habera, Kotek, Madl .....
  • dane jste super hlvně vaš smích richard i ondra i igor i michal a nakonec mariám čurko *14* *14* *14* *14* :)
  • jste suprovej režiser partička se mi líby a ondra je tam nejlepší a igor mám vás ráda sleduju to pořád
  • No jo Dan je super stejně jako jeho kolegové... děkujeme za partičku, jo a Dane- tvůj smích je suprovej jako ty xD!!! *1* *1* *2* *1*
  • Mě se osobně strašně líbí má nějaký šarm v sobě i to jak dobře moderuje partičku je to super bavič,partičku mám strašně ráda ty jejich nápady jsou úžasný.Máte pravdu ten jeho smích je dokonalej ten tam vždycky všechno překřičí. *1* *15* *15* *3* *14* *4*
  • jackassacka
    Dano, vše nejlepší k narozeninám !!!!!! Moc děkuji za Partičku a za prodloužení života, protože u Partičky se vždycky směji až brečím!!!
    AVE DANGL, BŮH SMÍCHU!!!!
  • Všechno nejlepší k narozeninám :)
    PS : Děkujeme za Partičku :) *3*
  • zizina14
    Dano všechno nejlepší k narozeninám Partička bez vašeho smíchu by nebyla to pravý

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit