Přejít na výpis diskuzí

Daniel Davis

OSOBNOST 6.6.2007 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michal996

    Nails

    Nails je super . Já když má vždycky nějakou narážku na Miss Bebcoc tak se mohu pochcat smíchy fakt si hustej Danieli(Nailsi) *1* *1* *1*
    • Re: Nails

      přesně! II. (23) to je nej
      • Re: Re: Nails

        Tam Miss Bebcoc políbí Nilese! když jsem to viděla v TV tak jsem se začala smát ! *1*
  • H.Gordon
    daniel davis je výborný a velice sexy herec. Patří mezi mé oblíbené herce. Bohužel jsem ho neviděla v mnoha rolích, ale kde podle me byl na špici, tak to v chůvě, hlavně když tančil, a přitom ho c.c. batcock nachytala, to byla bomba a to jeho tělo!!nádhera, ty nohy *14* *14* *14* *14* *14* . Je prostě famozní *5* *14* . taky ve star treku byl bomba. *14* *14* *14* *14*
  • nika1979

    Daniel Davis

    Daniel Davis
    je aupr herec v serialu Chuva k Pohledani
    -
    -
    -
    -
    - jak mele tou pusou na chuvu . či na děti
    . stěma vtipama.. toje fakt hlody. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Fakt bezvadný :D

    Znám ho z Chůvy k pohledání a tam jenaprosto nejlepší :D... Má fakt bezvadný narážky na CC a to je fkt bomba :D... se vždycky můžeme pochcat smíhy *1* *1* *1* ..Jo pls kdyby ste na něj někdo měl adresu tak mi jí napište na email jorkamalka@seznam.cz...Díky moc :)
  • to je tak užasnej herec *14* *14* *14* se krásnej. nejvíc zazářil v chůvě to byl prostě best škoda že se nenarodil trochu dřiv *1* *14* *14* *14*
  • cool

    Hej v Chuve k pohledani je fakt cool co vzdycky vypusti za klenot :-D *1* *1* *1*
  • Niles

    http://www.youtube.com/watch?v=Iq4h m_dHi4U

    Tam Niles tancuje to je síla!
  • já ho prostě žeru, na ten jeho tanec jsem koukala stále dokola, prostě nejlepší, škoda že nemá víc těch rolí, každýho by trumfnul, je prostě úžasnej
  • Fakt skvělý herec!! *14* *14* *14* Nials naprosto užasný herecký výkon !! *14* *14* *14* *14*
  • :D

    Tk jako v tý chuve k pohledání je vážne nej jak vzdycky dela nashchvály slečne [bebkok] tak jako hustý *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit