Přejít na výpis diskuzí

Daniel Takáč

OSOBNOST 31.12.2006 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážený pane Takáči, Váš minulý večerní pořad, ve kterém jste vedl "diskusi" s premiérem ČR panem Andrejem Babišem jste se nepředvedl jako novinář, ale spíše jako policista z "Bartolomějské". Způsob jakým jste kladl otázky a výraz Vašeho obličeje, když Vás odpověď neuspokojila, mne v tom utvrzují. Zvláště Vaše otázka: "Kdy přivezete z Bruselu zprávu o tom, že kvóty na migranty jsou neplatné ?", je důkazem, že nevíte jak je obtížné vyjednat tak náročný konsensus. Obdivuji pana premiéra s jakou energií hájí zájmy nás občanů v EU a s jakým klidem dokázal čelit Vašemu agresivnímu vedení diskuse. S pozdravem divák televize, který ne z vlastní vůle je nucen platit koncesionářské poplatky České televizi.
  • Je to pěkný ču.ák,a stojí za hov.o..... *11* *10* *13*
  • Toto je de*il prvního řádu *1* *1*
    • hej drž hubu ano?-_-
  • ha no tak to promiň ale musím ze smát.Oline jestliže přepínáš když tam je takáč to s dost trapnej no ale všichni co kritizujete omg vždyť dělá zprávy vadí?! zkuste tam jít samy!!!( radši ne nezvládli by jste to)
  • Když vede nějakou diskuzi na ČT 24 pan Takáč,okamžitě přepínám!
    Připadá mi jak natvrdlej,pokud se mu to nehodí,nechce slyšet pravdu.
    Jednostranně zaměřený,neobjektivní!
    Jako vystudovaný elektrikář by se měl držet svého kopyta!
  • prosimtě tv Novva je sicde dobrá ale na filmy zprávy tam mají k ničemu myslíž že nás zajímá jakou stranou spadne namazaný chléb?Můj názor je že čt24 dělá zprávy no a to je dobře ne? kdyby byla jen nova tak místo toho aby ses dozvěděl/a kdo vyhrál ve volbách tak ti na nově řeknou nějáký recept od vládi hrušky!!!
  • Aj tak se nám tu další kritik zakecal do toho ani nevíš jak těžký je pracovat v telce tome tome tome občas bys měl přemýšlet stávat v 6 rano by se ti asi nelíbilo....pusobíš zvláštně nepřirozeně no spíš jak hlupak nech si ty kecy pro sebe *11*
  • JO LEPŠÍ TELEVIZE JE Nova k čemu Čt24 víte proč je lepší nova protože dávaj ordinaci a ulici
  • Často kladete otázku diskutujícím:"Jaká je vize do budoucnosti?"
    Spravedlivá a optimální společenská uspořádání jsou zákonitou budoucnosti lidských komunit!
    Společenské problémy maji být řešeny spravedlivě a optimálně, nemají být řešeny ani pravicově, ani levicově, ani jen pro jakoukoliv skupinu lidí, ale pro všechny. Přispějete k tomu?
    Další náměty k tomuto jsou na:http://spravedliva-spolecnost.webnode.cz
  • Super moderátor :) nevím jak vy ale já ho mám ráda :) *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit