Přejít na výpis diskuzí

Daniela Kolářová

OSOBNOST 5.2.2007 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Daniela Kolářová

    Milá Danielo
    Blahopřeji Vám k dněšním narozeninám
    Přeji Vám hodně štěstí,zdraví,úspěchů
    jak životní,tak i profesionální. *4*
  • super

    Paní Kolářovou jsem měla vždycky ráda, její role v létu s kovbojem nebo Na samotě u lesa jsou bezvadné. V poslední době se mi strašně líbila ve vratných lahvích- To máte z toho pana doktora Uzla, jak vám pořád radí - zatloukat, zatloukat, zatloukat- Debil!!!
  • KRÁVY

    Paní Kolářovou jsem měla velmi ráda, ale jen do té doby co se velmi nelichotivě vyjádřila o divácích na počátku 90. let.
    Nazvala diváky s vesnice burany, kteří se chodí na ně do divadla dívat jako na krávy. Od té doby si dávám pozor, abych se náhodou na ni nešla podívat.
    • Skoro přesně to samé jsem slyšel z její nevymáchaný huby v Chebu před divadlem,když si tam dávala svojí nemalou dávku nikotinu.Mluvila o vesniský svoloči.Asi zapomíná na to z čeho žije.měla by být ráda že je někdo ochoten zaplatit za to že se bude dívat na ten její rozpláclej ksicht.
    • Musím s Vámi souhlasit, v divadle jsem kvůli paní Kolářové již nebyl 20 roků a zřejmě tam již nepůjdu. Nejsem nevzdělanec, mám dvě vysoké školy, hraji na hudební nástroj a mám spoustu zájmů. Ale ty kecy od paní Kolářové, ježto jsem z vesnice, nemusím.
      Franta
    • Re: KRÁVY

      Tak přesně to samé a dokonce v osmdesátých letech jsem slyšela o Yvettě Simonové.Co to znamená? Že by si lidé vymýšleli? *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit