Přejít na výpis diskuzí

Daniela Šinkorová

OSOBNOST 31.12.2006 
236 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jste úžasná zpěvačka i herečka prostě nemám slov jste fakt dost dobrá moc Vám fandím. Pro mě jste nejlepší zpěvačka i herečka. *15* *6* *16* *2* *1* *5* *7* *8* *13* *12*
    • A mně se paní Daniela moc líbí a všechny ty komentáře o její postavě a údajné anorexii považuji za víc než trapné. Jestliže se ona cítí spokojená, tak to je to hlavní. Moc ji zdravím a držím palce, aby se nenechala odradit závistivci, kteří kynou u televize s talířem v ruce.
  • Danielo s tím hubnutím už přestaňte, už to hraničí s anorexii a zbytečně si dáváte moc makeupu, vypadáte jako gejša. Taková pěkná ženská jste byla.
  • všechno nejlepší k nrozeninám v muzikálu Mamma mia jste naprosto boží.
  • Vše nejlepší k svátku
  • Dnes jsme vás viděli ve Vyškově - velký dík, byla to paráda !!! Víte, tady je publikum trošku "chladnější", ale o to upřímnější.
    Srdečně zdravíme !
  • jste moc dobrá herečka jak v ordinaci v růžové zahradě a tak i v gympl s ručením omezením a škoda že jste dál nepokračovala
  • jste moc dobrá herečka a moc dobře jste hrála v ordinaci v růžové zahradě,i v gymplu s ručením omezením prostě nejlepší na světě *4*
  • u nás vás mám ráda jen já ale už i můj táta *3*
  • Kdy už konečně zahrajete jínou roli než doktorku?Jediný kdo vás má v naší rodině rád je babička jinak nikdo ani já.
  • LindaNorisova
    Cože?Ona má 41 let?Já bych ji typla na 34-36 ale na 41 nevypadá!! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit