Přejít na výpis diskuzí

Danny Mesároš

OSOBNOST 20.6.2007 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: bubu

    Hm ,to ho asi moc neznáš no demente...včera moc nesmrděl teda!!!!!!!!!!!!! *13* *13*
  • alyssia

    Danny

    Nu... Je to fajn herec..Ale jestli smrdí to fakt netuším..! *1* A řekla bych, že nemá smysl se tady hádat kvůli takovým blbostem když to Danny (asi) stejně vůbec číst nebude..A jestli jo, tak ho eda zdravíím *1*
  • Danny

    byl jsi vždycky hodný a milý, jsi skvělý herec!!! Všichni Tě moc pozdravujem. *4* *4* *4*
  • Ahoj Danny

    Ahoj Danny, pamatuješ si mě ještě? Tady je Jana Hatláková.Jezdil jsi k nám do Babic ke strejdovi Maršálkovi. Vždycky jsme si hráli v lese s Martinem Němečkem a bojovali proti Hejskovi. Nechtěl bys mi poslat mail? Prosím Tě pošli mi ho. Na illiojuanvosta@seznam.cz Neboj ti kteří Tě neznají já jim ho nedám. Jseš na facebooku? Mohu se na Tebe připojit? Jsi skvělý herec. Tak ahoj!!! *4* *4* *4*
  • misulka1994

    Narození??

    Čus,sim vás,neví někdo,kdy se tenkhle hezoun narodil??? *4* *4*
  • Beauty

    Danny supper!!!
  • van

    ...

    omg ...tady číst ty vzkazy co se tu hádáte o tom estli srdí atd...ty we nechte ho žít ne ??? neci se nikoho zastávat ,ale estli se všeci budeete hádat kvůli píčovinám ,tak se ten svět opravdu k ničemu lepšímu nezmění *13* *9* *9*
  • Re: tak hele !!!

    Hah... Danny je fetka.... A poslední dobou se chová jako idiot. Jako promiň, ale začít si s natálií a pak spolu fetovat, to není normální... *1*
  • ewina

    :)

    Jojo Danny Určitě skvělej kluk! Škoda že se neznáme *1*
  • bubu

    je to debil... a smrdí, to je fakt... Jo, já ho znám... a vy ostatní asi ne... *8*
  • Dotaz

    Ahojky danny napsla bys mi pls tvoje icq na mail diky budes moc hodnej *14* *8*
  • Re: danny mesaros

    ahoj vsem do dedova,maminka si vzpomina urcite a rada,bylo nam tam s vami vsema fajn,jak se vam dari?
  • Karunka :o)

    Ahooj Danny...byla bych ráda kdybys alespoň napsal na mail...dík moc...něco bych potřebovala... *14* *4* *15* *5* K.
  • jjj

    joo moc hezounkej kluk toho bych si dal hned,Hodně štěstí!! *3*
  • danny mesaros

    DANNY POMATUJES SI JAK JSI JEZDIL K LaMKOVEJM DO TEPLIC NAD METUJI-DEDOV BYLO TI ASI 10ROKU VSICHNI LAMKOVI TE POZDRAVUJOU I TVE RODICE I TVOU MALOU SESTRU POSLAL BY JSI NAM NA EMAIL TVUJ EMAIL *3* DIK
  • nejlepšííííííí

    Ahoooooooooooooj jak se máš někdy napiš na email ADivisek@seznam.cz budu ráda papapapapa *3* *1* *14*
  • huha

    je to mašták....:D:D:D:D:D:D
  • JOO??

    Jak to muzes vedet?
    *7* *14*
  • božííí..

    moooc moooc krasnej *14* nj nema z vas nekdo icq na neho? *14*
  • Super kluk

    Strašně pěknej kluk !! *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit