Přejít na výpis diskuzí

Danny Mesároš

OSOBNOST 20.6.2007 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu

    Ahoj, nechci vás nějak urážet, ale jak tady píšete podle mě ho to obtěžuje, představte si, že byste byli na jeho místě a někdo by vám toto pořád psal!Ale na druhou stranu vás chápu, protože je nádherný a ten jeho pohled, asi každé holce se podlamují kolena! *3*
    • Re: Nechápu

      No má smůlu no *1* to že se na něho holky lepěj ...za to si může sám *1* nemá byt tak krásnej :-) *14* *14* *14* *14* *3* heleď ale já si stejně myslim že na takový kraviny nemá čas že jo takže stejně to tady píšem zbytečně ..no ale co ja vim ....
      • Re: Re: Nechápu

        jj to si taky myslim proč by sem chodil na internetu je desítky jinejch diskuzí
    • Re: Nechápu

      ahoj, mas pravdu. bejt na jeho miste tak se asi zblaznim, kazdej chce po nem kontak (ja mam co rikat chci ho taky *15* ) ale stejne je krasnej a jak rikas kazdy holce se urcite podlamujou kolena *14*
      • Re: Re: Nechápu

        To nejsi sama kdo ho chce, já taky, ale musí ho to hodně obtěžovat!:)Je nádhernej! *3*
  • 2 v 1

    ahoj lidi jenom abyste to pochopili ja jsem luckave. akorat jsem si vymazala profil tak tu jsem pod jinym, tak zatim cau
  • máááááámm

    ááááá...máááááám...jáá á to mááám...lidííííí mám jeho icq!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    j
    • Re: máááááámm

      nee že mi ho dáááááášššš???????? prosíííííííím??? *3* *4*
    • prosim

      a dala bys mi ho pls??????klidne na mi icko bo email michalka-r@seznam.cz bo ICQ 364825007 plsssssss
    • Re: máááááámm

      ahoj luccc chci se zeptat ty se znáš s Dannym???
      • Re: Re: máááááámm

        ....neznááám...ale chtěla bych!!!!....mě to icq dal kamarád...ktery zná bratrance dannyho....trochu složity...no já nevim..já to jeste nezkousela protoze mám nejake problemy s icq a jeste musim pockat....kdyztak se omlouvam jestli to není správně!!!
    • Re: máááááámm

      tak nám ho rekni ne..?????
      • Re: Re: máááááámm

        no nevim......jestli si to nemam nechat pro sebe!!!!....ale to je jedno......346565971..váááááá áááááááá!!!
        • Re: Re: Re: máááááámm

          TO NENÍ JEHO icq TAK NELŽI když mic nemáš.
          • Re: Re: Re: Re: máááááámm

            Má pravdu,zkusila sem ho tam zadat a nenaslo to nikoho tk nedelej ze ho mas!
          • Re: Re: Re: Re: máááááámm

            ???...jakto že ne..????
            • Re: Re: Re: Re: Re: máááááámm

              takový číslo ani neexistuje a vubec ma danny icq????
              *7*
  • danny

    ahojky všichni.s kama vůbec si?a hraješ dost dobře *4* *14*
  • poznámka

    Jo abych nezapoměla můj e-mail je LucieVelika@seznam.cz papa
  • pro Dannyho

    Ahojky Danny jak se máš. Natáčíš teďko ňákej film, seriál nebo reklamu?? Kdybys měl čas tak pls napiš, mě asi neznáš ale já Tě znám ( sice z televize). V seriálu Ať žijí rytíři Ti to moc sluší tak zatim měj se krásně!!!! *1* *14*
  • danny

    ahojky Danny ses fakt uzasnej na to ze Ti je 18 hrajes fakt dobre ses skvelej!!! muzu poprosit o e-mail??? *4*
  • MŮJ NÁZOR

    Když si tady pročítám ty vaše vzkazy, musim se jen tlemit xD :D jinak to říct prostě nejde =D Vzkazy o jeho ajsko jsou strašně trapný xD Radši to komentovat nebudu... musela bych bejt sprostá :D Šílený fanynky xD Jo, viděla jsem ho v " Ať žijí rytíř " a tam mu to s mečem moc slušelo :) Fakt dobrej výkon :))!! :P
  • INTRIKAN

    ROZHODNĚ BUDE JEDNOU DOBREJ HEREC JESTLI NE ZAPADNÉ
  • alyssia

    Danny

    Nu... Je to fajn herec..Ale jestli smrdí to fakt netuším..! *1* A řekla bych, že nemá smysl se tady hádat kvůli takovým blbostem když to Danny (asi) stejně vůbec číst nebude..A jestli jo, tak ho eda zdravíím *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit