Přejít na výpis diskuzí

Dara Rolins

OSOBNOST31.12.2006 0:58
474 příspěvků

Dara Rolins je slovenská herečka a zpěvačka, která se narodila roku 1972 v Bratislavě.• 7.12. 1972 přichází v Bratislavě na svět jako druhá dcera Zlatky a Dušana Rolincových. Odmalička zpívá, chová se jako kluk a starší setra Jana je jejím strážným andělem. Táta jí přezdívá kocúrik... • 14.10.1980 vyhazují Daru ze sboru - prý není týmovým hráčem. Verdikt nese těžce. Sestra Jana ji tentýž rok dovede k učiteli zpěvu Františkovi Tugendliebovi. Tenkrát k němu chodí všechny hvězdy a on ji přijímá mezi ně. • 12.7.1981 začíná s řeckým režisérem ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fuj, fuj, fuj. To je, taková kráá... Já ji k smrti, nenávidím!!!!!! Fuj!!! Čup....., čínská!!!! Já se na ní, nemůžu koukat!!!!! To je ale blbka! Rytmus, je super. A ty???? ........ NIKDY!!!!!!! Fuj, bože....
    Já: fuj, Dara Rolins!!!
    Někdo jiný (ňáký člověk): máš ňáký problém?
    Já: jo!
    Někdo jiný (ňáký člověk): a jakýýý???
    Já: to, že se, ta blbka, narodila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Líbil se ti můj "vtip"??Jestli ano, dej "To Se Mi Líbí" (Like tomuto komentu).
    Marika - otázky.
  • daro všechno nejlepší k všim narozeninám
  • Stále hezká ženská, má svůj styl. Má krásnou zdravou postavu, kterou nemají ani dvacítky. Ona patří mezi ty ženy,co budou dobře vypadat dlouhá léta.
  • Je super dobře vypadá a umí jo holky to nasere *4* a její poslední písnička je pecka jen tak dál *3*
  • Daru Rolins neznášam a je mi nesympatická
  • Moje kámarádka má hrozně ráda Daru Rolins můžu se zeptat kdy a kde máte další koncert Daro ????ů
    *4* *4* *4*
    • Neříkám že špatně zpívá, pak za vaše peníze létají třeba do Kuvajtu a pak se ještě chlubí z fotkama na sociálních sítí jak si žijí. Taky že si říkají celebrity, jsou něco víc? Možná i Vaše kamarádka která za ně utrácí létá na zimu k moři, nebo né? Marta
  • Dara Rolins je speváčka nič moc a o ničom
  • DARA ROLINS na Česko-Slovenská Hudební Databáze:
    http://www.cshudba.cz/interpreti/91-Dara%20Rolins
  • Nemám fakt rád Daru Rolins a ani Rytmusa *11* *11* *11* *11*
    • S darou Rolins souhlasím!,ale rytmuse mám ráda!
  • Dara si faj dobra spievacka aj herecka mas pekni hlas mas peknnu postavu dara si dobta ajj hodite sa vi spolu s patrikom ste pekni parik.. cau.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit