Přejít na výpis diskuzí

Darren Criss

OSOBNOST 12.8.2011 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Je to z překladače, tak sorry za to divný frázování:)
  Pověsti o obou aktérů začala koncem roku 2010, kdy různí anonymní lidé tweeted o vidění pár jíst společně a srandu při akcích. To není nic nového však, protože jsou oba dobří přátelé, ale pověsti intenzivnější, když producent Brad Falchuk (v legraci ... nebo ne), musel křičet "CUT" dvakrát, když oba herci natáčeli sexuální scénu mezi Kurt a Blaine (scéna, která se nedostal k tomu být vysílán na Glee). Později dvě dívky, které svědky auta scénu během natáčení pro "poprvé" epizodou povzbudit k jejich Tumblr blogy rozlít o tom, jak Darren a Chris komunikovali mimo natáčení. Blogy obou dívčí říct o stejných událostech, v nějakém detailu o tom, co byli svědky. Oba herci hráli kolem, smáli, že objala, a nakonec oba šli dokončit scénu. Výrobci museli vysvětlit, že scény mezi Kurt a Blaine byly odstraněny z epizody, protože oni byli velmi silné po dobu a za Glee obecně, řekl: "Darren a Chris opravdu šel na to"
  To je stále ještě vzácný vůbec, k poznámce, že dal k časopisu Max OUT Ehrich. Max Ehrich je velmi jemný herec a tanečník na Broadwayi a je bývalý přítel Chris Colfer. Když ptal se na jeho vztah s Chrisem, odpověděl krátká, jasná a kontroverzní: "My oddělit, protože z Darrena Criss". Herec [Max Ehrich] nemluvil o tématu mnohem méně Chris Colfer, jehož soukromý život pokračuje být záhadou.
  Mnoho lidí potvrdí, že Darren Criss již má přítelkyni [Mia Swier], ale po pravdě řečeno, že se to nikdy potvrzeny sám. Ano, došlo k více pozorování dvojice společně na veřejných akcích / místech, ale zase nikdy říkal, že ona je jeho přítelkyně, hodně naopak, on se přiznal k "People" časopis, že je to blázen, Dianna Agron, ale že ona byla na úžasný pro chlapa, jako je on. Ještě před několika měsíci en časopisu "advokát" Darren se přiznal, že on políbil pár chlápků, když byl ve škole a řekl, že se zamiluje do osoby, ne pohlaví.
  Ashley Fink, jinak kwon jako Lauren Zizes z radosti, je nejlepší přátelé s Chrisem Colfer. Ona byla zpochybněna hodně o polibku, který Darren Criss ukradli Chris Colfer na Glee Tour v Dublinu, který ona reagovala "Darren měl v plánu, že po celý den, nám řekl, že" Chystám se ho políbit, ne ' t říci něco "všichni věděli, s výjimkou Chris. Myslel si, že to bude zábava v okamžiku, dav šílí, ale pravda je, že podaná dne mnoho problémů pro Chrise ". Během této doby byl Chris ještě chodit s Maxem [Obohaťte], který si představit jít přes velmi dobře se s ním.
  Konečně, pověsti vzkříšen poslední úterý v panelu Glee stiskněte tlačítko. Darren a Chris seděli vedle sebe a nemohl přestat si legraci celou noc. Do moderátor musel jsem volat pozornost obou. Opět to opravdu moc nenamluví, to opět nám neříká nic, dokud editor line TV, Michael Auselio tweeted ze zadní panel reportérů, "Colfer a Criss zdát opravdu blízko, být jen přátelé", ale tweet byl odstraněn z jeho účtu během několika minut.
  Můžete kreslit závěry, je tu spousta dalších fámy (všechny z ruky Darren Criss, fráze jako: "Cokoliv se může stát s ním, nikdy neříkej nikdy", "Chris a já jsme víc než přátelé a méně než milenci", ale ty jsou jen ... pověsti.
  Skutečností je, že sociální sítí je velmi obtížné udržet soukromí, ačkoli hodně z obsazení se velmi dobře, takže zatím (zejména Chris Colfer, který přiznal v Chealsea V poslední době se měli 3 vztahy, které se znali jen jednoho, Max Ehrich. Tato bylo jen pro zábavu, jen stojí výmětů a respektovat všechny aktéry Glee a jejich soukromý život ... ale tyhle pomluvy jsou provinilé potěšení.
 • Já Darrena miluju. Má nádherný hlas.Sakra ten chlap je dokonalý,už od 5 let hraje na housle,sám se naučil na klavír,čelo,harmoniku,bicí,kytaru,a ...,skládá písně,je to herec ,zpěvák,je sexy,a je sympatický.
  JO a k tomu jestli je gay,myslím že ne ,ale pravda že ke Chrisovi se moc hodí, jsou ten nejsladší pár ne světě.A jak Darren Criss řekl v rozhovoru na 3D concert,ohledně jeho vztahu ke Chrisovi NEVER SAY NEVER :D
 • billterri
  Já chci aby Darren Criss byl GAY a aby byl s Chrisem Colferem!! *14* *14* *14* *14* Prosíííííím *14* *14* *14*
 • Darren je úžasnej a na Finna by se fakt nehodil *3* *14* *14* *14* *14* Blain je prostě on a já bych chtěla aby byl gej a navíc by mu to i slušelo *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *8*
  • Neklesej na mysli, dyť je ze San Farnciska *15* *15* ...tam je jich nejvic *1* !!!
 • To by bylo super;)))
 • Až na to, že Darren možná gay je.. *3* *14*
 • Darren je momentálně můj nejoblíbenější zpěvák a to hned ze dvou důvodů: nedělá ze sebe celebritu a jde z něj ta nejčistší energie..vždycky mi songy od něj zvednou náladu, ten prostě nezklame, Darren není gay, ale je metrosexuál (což znamená, že se rád stará o svůj vzhled, pestře se obléká, lakuje si různobarevně nehty, nelákají ho jen stereotypní klučičí věci atd..:-)..přesto má k homosexualitě pozitivní vztah a i když se původně v Glee ucházel o roli Finna, tak je rád za postavu Blaina a novou zkušenost! *14* *14* *14*
  • ja si teda Darrena nedokazu predstavit jako Finna:) docela me mrzi, ze neni gay(kvůli Chrisovi) nebo aspoň bisexual:DDD ze treba Kristen a Robert z twilight spolu chodí a lea a cory prej taky:D
   darren je taky muj nejoblibenejsi zpevak, ma uzasny hlas *14* *14* *14* A taky vzhled:D
   S Chrisem jsou krasnej ''par'' *4*
   • A co ty víš..třeba spolu už něco měli *5* ...čistě prakticky si aspoň ten polibek museli natrénovat *3*
    • To je fakt:DDD ale jejich libaci sceny se v glee moc casto nevyskytujou.....:D
 • jojojojo *14*
 • Všechno nejlepší :*
 • Je Darren Gay? *6*
  • ne neni *3* to je jenom role

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit