Přejít na výpis diskuzí

David Beckham

OSOBNOST 31.12.2006 
148 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • beckham

    je to poriadny chlap to vam poviem!aj ked uz ma po tridsiatke! cim STARSI tym LEPSI !!!!!!! *14* *14* *14*
    • Re: beckham

      jojojo§§§§je jako víno, zraje a chutná dobře a hlavně bych ho chtěl vidět celého nahého.
  • David

    Pořád je to excelentní fotbalista. Jen škoda, že odešel z Evropy, přeci jen fotbal v USA není top. V Realu se mu dařilo, škoda, že nezůstal.
  • frigo

    vyVY

    HORŠÍHO JSEM OD VÁS NIC NEMOH ČEKAT? dEPKA MNE CHTÁ Z vás.... *16* *16* *16* *16* *16* *1* *9* *13*
  • David

    Je prostě nááááádhernej *14* *14*
  • Beckhaaam

    Beckham je prostě nejlepšííííí *4*
  • Dave

    David je upa bozi chlap *14* fakt krasny fotbalista *14* jako o fotbale toho moc nevim, ale David je teda mega *15* Victoria se k nemu nehodi, me se zda ze ho kazi *13* ... no jsem z neho fakt vedle *14*
  • kdo je lepší?

    neznám hráče kterej by uměl líp kopnout do míče než je becks.jeho přímé kopy jako by byly řízený rádiově.a to že se stal celebritou je už jiná věc ,ale jak fotbal tak i jeho módní výstřelky jsou obdivuhodné a těžko se mu někdo kdy vyrovná.to je můj názor a je mi jedno co říkají ostatní.beckham je taky jenom člověk ale umí v životě chodit.to je vše.
    • Re: kdo je lepší?

      máš naprostou pravdu
  • david

    je to nejlepsi fotbalista na svete aspon pro me *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *9* *9* *9* *9* *14* *14* *14* *14* *14*
  • DB

    Berte to tak, co dokázal, a až dokážete to co on, tak ho kritizujte! *3*
  • Davííídek

    Za1.david je jenom můj:-DNe jako on je upe bozi je upe straastme mooc klaaaaaaaaaaaaasny upe ho miluju a cu ho videt:-*:-D:(Ae to se asi nestane:-*:(:( *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit