Přejít na výpis diskuzí

David Beckham

OSOBNOST 31.12.2006 
148 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • heath.4ever

    sexy!

    nejvíc sexy chlap na světě!!toho bych vojel jak nikoho jiného na světě;)má sexy zadek a tělo;)mňam
  • DEJV

    JESTLI MILUJEŠ DEJVA TAK JAKO JÁ, PŘIDEJ HO NA TYTHLE STRÁNKY

    HTTP://WWW.PROSTEMULLUJ U.CZ !!!

    *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *8* *16* *8* *15* *5* *4* *5* *1* *1* *1* *1* *1*
  • nový gól z přímáku

    http://www.youtube.com/watch?v=RBug 4gSAcZI
    jeden z nej primaku
  • mrte borec

    je to fakt borec podle me je to porad nejlepsi hrac na rozehravani a myslim ze si hodne lidi mysli jaka to je primadona ale podle me to tak neni
  • lentilka_janca

    Re:

    Primadona co ma prachy?No a?
    *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
    On za to nemuzeze je hezkej
  • Hotováá seem!!:D

    kundááál velkej..slintaam!! *14* *14* úplně vedle jsem z něhoo *9* *14* *14*
  • David

    Je to vrcholový sportovec, který vyhrál ligu mistrů a plno dalších, kdyby hrál třeba jen druhou anglickou ligu, tak nikdo onem neví i přes jeho vzled. Takže nejdřív musíte něco dokázat a jak vypadáte je už jenom plus k úspěchu.
  • sbirka clanku

    Ahoj! Prodam sbirku clanku. LINDAOLIVOVA@seznam.cz
  • Re: good typek

    sneijder má lepší přímý kopy *16*
  • beckham

    je to poriadny chlap to vam poviem!aj ked uz ma po tridsiatke! cim STARSI tym LEPSI !!!!!!! *14* *14* *14*
  • David

    Pořád je to excelentní fotbalista. Jen škoda, že odešel z Evropy, přeci jen fotbal v USA není top. V Realu se mu dařilo, škoda, že nezůstal.
  • frigo

    vyVY

    HORŠÍHO JSEM OD VÁS NIC NEMOH ČEKAT? dEPKA MNE CHTÁ Z vás.... *16* *16* *16* *16* *16* *1* *9* *13*
  • David

    Je prostě nááááádhernej *14* *14*
  • Beckhaaam

    Beckham je prostě nejlepšííííí *4*
  • Dave

    David je upa bozi chlap *14* fakt krasny fotbalista *14* jako o fotbale toho moc nevim, ale David je teda mega *15* Victoria se k nemu nehodi, me se zda ze ho kazi *13* ... no jsem z neho fakt vedle *14*
  • kdo je lepší?

    neznám hráče kterej by uměl líp kopnout do míče než je becks.jeho přímé kopy jako by byly řízený rádiově.a to že se stal celebritou je už jiná věc ,ale jak fotbal tak i jeho módní výstřelky jsou obdivuhodné a těžko se mu někdo kdy vyrovná.to je můj názor a je mi jedno co říkají ostatní.beckham je taky jenom člověk ale umí v životě chodit.to je vše.
  • david

    je to nejlepsi fotbalista na svete aspon pro me *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *9* *9* *9* *9* *14* *14* *14* *14* *14*
  • JirkaH98

    Je prostě nej!!! *3*
  • DB

    Berte to tak, co dokázal, a až dokážete to co on, tak ho kritizujte! *3*
  • Re: model...*IN LOVE*

    ty vis co je to primej kop?????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit