Přejít na výpis diskuzí

David Beckham

OSOBNOST 31.12.2006 
148 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Davide,Davide

    Si božskej,já vím že mi asi neodepíšeš ale chci světu říct jak si dobrej nikdo nikdy na tebe mít nebude ti naši fotbalisti sou moc dobří ale na tebe nikdo nema tak Pa
  • Blafuj jako Beckham

    David je skvělí, a proto ho asi mam tolik rada.Hraje skvěle fotbal a navic je nádherný a to moc:)
  • fotbal

    Ahojky lidičky!!všichni,co máte stejné zájmy jako já=fotbal.a máte rádi Davida Beckhama.a film Blafuj jako Beckham,tak není co řešit a napište...
  • David Beckham

  • prostě nejjj

    ty a Tomášek Rosický jste neeeeeejlepší kluci na větě..krásní miláčci...
  • je úplně sladkej,i když někdy něco P*O*S*E*R*E* TAK je úžasnej a má hezký děti!!!!!!!!!!!!!!!!:-)
  • beckhamko

    Ahoj davidko si naj naj naj naj naj naj najlepsi a nakrajsi futbalista na tomto svete a so sestroou ta velmi velmi obdivujeme a zomreli by sme keby sa ti nieco nedajboze stalo.Vzdy ta budeme obdivovat a neverime tvojim akoze aferkam ahoj
  • ale no tak není špatný............................................ .................................................. .................................................. ..................................je BOŽSKÝ !!!!!!
  • Miluju tě!!!
  • No nechci vam brat iluze ale zase tak super taky nejsem. . . musim zlepsit jeste penalty a taky si lepe porozumet s disciplinou a moralkou. Obcas mi sice ujedou nervy ale to vám jiste nevadi a tak prosim zustante i nadale mými fanousky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší