Přejít na výpis diskuzí

David Beckham

OSOBNOST 31.12.2006 
148 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hvězda

    David je nejlepší ze všech
  • David Beckham jev skvělí

    Čau lidi chci vám říct,že David je skvělý.Miluju jeho knihy je prostě nádherný a je skvělý,že hraje v Realu Madrid.
  • Beckham

    Bekham je prostě dobrý hráč fotbalu.Nevím proč třeba někdy dělali skandál , z toho, když nedal jednu hru gol!!!Bylo to úplně trapný!!!Musí se uznat že je fakt dobrý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Beckham, pán fotbalista

    na úvod se musím přiznat, že jsem mu zpočátku nefandil, až teď v posledních letech. Musím uznat, že David je momentálně nejlepším hráčem světa v kopané, co se týče techniky a zahrávání standartních situací. V tomto směru je to opravdu král. Borec největšího kalibru. Navíc je to i pohledná osobnost. Škoda jen, že si svou reputaci trochu zkazil tím, jak v poslední době zahazuje penalty. Nevím, proč na ně chodí, když mu nejdou. Měl by je přenechávat jiným. Těm, co jdou. To je vše, co jsem chtěl k němu napsat.
  • Dokázal to.......

    Já nevím jak vy, ale podle mně David dokázal, že fotbal se hraje za peníze jako každá jiná práce.Protože zadarmo by to nikdo nedělal.A podle mně to není špatná věc!Je určitě štastnej má pěknou manželku, dva roztomilé kluky na cestě třetí, co by si mohl takový člověk jako on ještě přát:-))Vy co tady říkáte, že nic neumí, tak vůbec nemáte pravdu, protože vůbec nevíte co fotbal obnáší. Ale je to můj názor, ale za ním si stojím. Zatím čauky Kamila
  • Je nej ;)))

    Jooo, David je uplne nej na svete...Uplne nejhezci a nejlepsi, ale i kdyz ho tak miluju, musim uznat, ze uz neumi hrat...Jinak Dady je bozskej a strasne sladkej, jen skoda, ze my ho nikdy mit nebudem ;((( A este k Victorii, je fakt vcelku pekna, ale strasne hubena...Myslim, ze takova Jennifer Aniston by se k nemu hodila vic, i kdyz k Bradovi se taky hodi ;))))
  • i love youuuuuuuu
  • vzakz

    hola, David je nejlepší.četla sem všechny knížky o něm a zdá se mi v poho. pa
  • David Beckham

    Miluju Davida z celeho srdce moc mu fandim .................je proste ten nejlepsi ...............fotbalista na svete. MILUJU TE DAVIDE
  • Klub Beckhama

    Na quicku je založen klub DAVID BECKHAM A DAVID BECKHAM 2.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit