Přejít na výpis diskuzí

David Beckham

OSOBNOST 31.12.2006 
148 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • monass

    ....

    je sexi ale sem tu kvuli necemu jincimu jestli mate gladiatusse tak si me tam pridejte prosim do pratel cim vic pratel tim vic slavy klikni na tento odkaz http://s13.gladiatus.cz/game/c.php? uid=90481
  • american_doll

    Ho Si ezMu

    tOho si jednOu vezMu za Muže.. *15*
    P.S..:vtip *15*
    • tybetty

      Re: Ho Si ezMu

      *7*
  • je krásnej

    já ho miluju nejkrásnější fotbalista na světě a ten kdo si to nemyslí je blbej tak krasnej je ham ham. *14* *14* *14*
    • Re: je krásnej

      jojojo§§§§§ je to i můj miláček a chtěl bych ho jednou mít na celý den jen pro sebe.
  • heath.4ever

    sexy!

    nejvíc sexy chlap na světě!!toho bych vojel jak nikoho jiného na světě;)má sexy zadek a tělo;)mňam
    • Re: sexy!

      tak máš pravdu je to pro mne miláček aprostě se k němu ta jeho hubeňoura nehodí, já bych mu přál nějakou hezčí a ne takovou blběnu. vychrtlou, ale kdo ví, jaká je k němu manželka? třeba je prima
  • DEJV

    JESTLI MILUJEŠ DEJVA TAK JAKO JÁ, PŘIDEJ HO NA TYTHLE STRÁNKY

    HTTP://WWW.PROSTEMULLUJ U.CZ !!!

    *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *8* *16* *8* *15* *5* *4* *5* *1* *1* *1* *1* *1*
  • nový gól z přímáku

    http://www.youtube.com/watch?v=RBug 4gSAcZI
    jeden z nej primaku
  • mrte borec

    je to fakt borec podle me je to porad nejlepsi hrac na rozehravani a myslim ze si hodne lidi mysli jaka to je primadona ale podle me to tak neni
  • Hotováá seem!!:D

    kundááál velkej..slintaam!! *14* *14* úplně vedle jsem z něhoo *9* *14* *14*
  • David

    Je to vrcholový sportovec, který vyhrál ligu mistrů a plno dalších, kdyby hrál třeba jen druhou anglickou ligu, tak nikdo onem neví i přes jeho vzled. Takže nejdřív musíte něco dokázat a jak vypadáte je už jenom plus k úspěchu.
  • sbirka clanku

    Ahoj! Prodam sbirku clanku. LINDAOLIVOVA@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit