Přejít na výpis diskuzí

David Carradine

OSOBNOST 31.12.2006 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co to tu máte za kokotiny, byl to buddhista.
  • A mimochodem on udělal sebevraždu kvůli depresi.... *9* *9* *13* *13*
    • Joo?? uskrtil p ta ka nejdříve a pak svůj krk *12*
  • Výborně hrál v KILL BILL a KILL BILL 2 ale nwm proč ta UMA THURMAN ho zabila když má dceru (jako v tom filmu)já bych ho nechala žít.....ale ona je asi zrozená zabíjet.............ale oba dva to hráli mooc dobře..
  • dejte mu sakra vsichni pokoj nikdo jste ho neznali tak nesudte jaky byl v soukromi.byl to kazdopadne užasny herec a muzikant!
  • Byl to výborný herec!Kung fu:Legenda pokračuje..Ten film jsem si oblíbila jen díky němu!..Je ho veliká škoda! *13* *13* Ten jeho úsměv a oči ! *14* *14* *14* *14* ...Když dávali tento jeho film vždycky jsem si udělala čas a byla jsem do toho filmu vždy "zažraná" *15* ...A je mi jedno,jestli umřel tak nebo tak!..Budu mít na něj vždy stejný názor...!Každý je takový jaký je..!..Upřímnou soustrast..
  • david

    nebyla to sebevražda ,byla to úchylka ,provázek měl obtočený kolem krku a č r aku a ve skříni!!!! *1*
    • bylo to *12* *1*
    • a co je na tom k smichu?...njn mozna byl trochu zvlastni, ale to je jeho vec. nejde o to jak umrel, ale o to ze vubec umrel - a to neni nikdy k smichu *10*
  • milovala sem ho!

    škoda ze si umrel oplakala sem te znala sem te hlavne ze serialu kung fu:ledenda pokračuje.byl si suprovej!ten tvuj usmev,oci,rty,nos proste vse!chtela sem te potkaz osobne ale nemela sem tu prilezitost nikdy na tebe nezapomenu to ti prisaham! *14* *9* P.S je mi jedno co si vsichni o tobe mysli!ja te proste budu milovat!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *9* *9*
    • Re: milovala si ho??

      byl zvrácený a úchylný *16*
  • David

    Davida je škoda, byl výborný herec. Akorát umřel za podivných okolností.
    Škoda, že byl o tolik let starší....stál by za hřích... :-) *14*
  • robbierotten

    David

    škoda že se oběsil. *7* *9* *9*
    Je to velká škoda.byl to nejlepší herec.
    • oběsil si p ta ka i krk bylo to *12*
  • Kung fu

    Znám Davida hlavně ze seriálu Kung-fu legenda pokračuje.Naposledy jsem s ním viděl komedii Ten největší.Byl to výborný herec a jako Cain se mi líbil.Komedie Ten Největší není taky špatná.Je mi ho docela líto.Není mi moc jasné,proč se zabil.Taky přeji upřímnou soustrast.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit