Přejít na výpis diskuzí

David Duchovny

OSOBNOST 31.12.2006 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • David je úžasný

    Taky se mě David Duchovny líbí nejvíc ze všech herců *15* Je prostě nádherný a sexy . Taky ho strašně žeru od začátku Akt X
  • Halo kde jste

    Tady je teda mrtvo *8* Kde jste všichni fandové Davida Duchovnyho-vylezte *15*
  • tewezka015

    Je úúžaaassssssnnnnneeeeeej

    Nu tak david duchovny s timhle hercem mam všechny filmy kerý višli.Všechny akta x bez akt x bych tu nebyla je to můj život miluju Akta X miluju MuLdErA A MiLuJu DaViDa DuChOvNy Je skvělej!! *14* *14* *14* *14*
  • ahoj

    david je nejkrásnější hclap na planetě!!! úplně ho žeru už 10 let. *14*
  • David Duchovny

    Je to sympaták a fine herec.V Aktech X zabodoval.Taky byl dobrý v komedii Evoluce.Je to můj oblíbenec.
  • NEJLEPČÍ

    Mám jeho fotky ůplně všude,Akta x znám všechny nazpamět,a nejvíc zbožňuju tohohle herce ! Je to můj maximální vzor,je nádhernej a role vždy tak prožívá..Uááá .. Vidět ho osobně,tak se skymácím xD x) *14*
  • katka.lemurek

    Birthday

    Happy Birthday Dyvid. I love you. You are very very good. *14*
  • halleberryreal51
    David Duchovny is my colleague. David Duchovny Sexy Hollywood Actor & my sweet beautiful angel sexy colleague. I Love you David. I Love you movie The X-Files. Halle Berry Sexy Hollywood Actress. ♡ ♡ ♡
  • ...

    Souhlasím, že David je úžasnej herec, a jako agent Fox Mulder byl ještě úžasnější. Stejně tak se mi líbil ve filmu Nevěřte mužům. Chtěla jsem se ale podívat na seriál Californication, a nedodívala jsem ani 5 minut. Není to tím seriálem, ani Davidem. Jde o dabéra- po tom, co jsem si zvykla na hlas, co dabuje v Aktex x a v Nevěřte mužům, mi tohle k němu prostě vůbec nesedělo. Nechápu, že nedali stejného dabéra, jako předtím...:-(
  • *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit