Přejít na výpis diskuzí

David Guetta

OSOBNOST 13.9.2007 
135 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • David Guetta se prý rozvedl !!!!!
  • Nenávidím tú hudbu,co David Guetta produkuje a chci aby to vsichni vedeli
    • tak si ho proste a jednoduse nevsimej ;) Guetta je nejvic man a nech ho. co si dokazal ty a co on.


    • *7*
    • Jednou nám to stačilo, přestaň tady spamovat. A že nenávidíš house music ? To nás ale vůbec nese*e !!!Tak tu hudbu neposlouchej, já vlastně nechápu, proč jí posloucháš a tady smrdíš!!!
  • Nejlepší, když s vám zdá o tom, jak paříte s Davidem Guettou na pláži, a pak s ním mazlíte u něj ve vile....
  • david getta je nejlepší dj na světě ja ho mam rada klydně bych ho brala za chlapa a je každýho věc co posloucha za hudbu :) *1* *2* *3* *14* *14* *14* *14* *4*
  • Tady jsem našla, jak David Guetta popisuje house music. Jsem příjemně překvapená, že to tak také cítím...

    ,,V taneční hudbě existují dva prvky, které jsou téměř rozdílné," říká superstar DJ-producent David Guetta, jehož nové LP, Nothing But Beat , nabízí všem od Lil Wayne na Nicki Minaj. "Musíte cítit hypnotický pocit, který je vytvořen opakováním., Ale emoce pochází ze změn, akordů, melodií."

    Já ho prostě muluju...
  • david getta je prostě njlepší a ja ho mam moc rada a zbožnujuho *2* *3* *4*
  • Mislim jsi že David Getta je ten nejlepší dj svěa kterího jsem slišela prostě je nejlepší a písničky ma prostě nejlepší takoví nema žadnej dj on je prostě nejlepší. *15* *3* *2*
  • DJ, který dokázal udržet house music a donesl ho ke dnešní slávě. DJ , který dokáže sluchu ukázat hebkost house muziky...4 doby ve čtyřech taktech...nahoru a dolů, text, který šeptá podstatu house music... DJ, který získal obdiv u miliony lidí na světě...DJ, který má své žáky...Nicky Romero...třeba... DJ, který učí jiné DJs a oni učí zase jeho...DAVID GUETTA !!! Složil spousty skladeb s jinými DJs a zpěváky...třeba s Rihanou, Kelly Rowland, Akonem, Nicky Minaj, Usher...ATD. David Guetta je a BUDE nejlepší DJ house music na světě, dokud bude žít. DAVID GUETTA nás všechny uvedl do rytmu taneční muzikya ten, kdo tenhle styl miluje, ať ho poslouchá a miluje i nadále.
  • Happy Birthday David *14* *3* *4*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :)))))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit