Přejít na výpis diskuzí

David Henrie

OSOBNOST 7.10.2008 
106 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lols

    David je nádhernej ! Ale David se Selenou nikdy v životě nechodil,řekl to v rozhovoru se Selenou oni dva jsou jenom nejlepší kamarádi.On chodil s Lucy Hale a Selena s Nickem J.
    A Demi s Nickem Jonasem chodila při natáčení Camp Rock2
  • Plakát

    Ahoj, nabízím zahraniční plakát tohoto herce, můžu vám poslat fotku. :) jestli máte zájem, stačí napsat. *3*
    • Re: Plakát

      A nemáš nějaké zahraniční se Selenou Gomez? *3*
  • vilda158

    david

    sice neni muj vyvoleny jinak je hezky *3*
  • andy.andy

    Happy B-Day

    všeeeeeeeeeeechno NEJ Davídku *14* *3* *14* *14*
  • přitelkyně

    ahojky lidičky asi vas trošku sklamu ale dave a selena spolu nechodi on už ma skoro tři roky přitelkyni a ona teď chodí s nickem jonasem ale to už asi víte
    • Re: přitelkyně

      kdo by to nevěděl...
      • tfpdaa

        Re: Re: přitelkyně

        děláš si srandu? Nick a Demi? kde jsi to vyhrabala? Oni spolu v životě nechodili...v tu dobu chodil Nick se Selenou! -.- a Selena s Davidem chodila...objevily se fotky kde se drží za ruku a pak kde se líbají...chodili spolu v roce 2009 a pak září-listopad 2010 a zůstali spolu nejlepšími kamarády..
  • ashley.sharpay

    všechno nej

    VŠECHNO NEJLEPŠÍ K TVÝM NAROZKÁM!! *3*
  • :-)

    všecičko nejlepší:-)
  • zizinka13

    narozeniny

    všechno nej . twl to není možný žemuje 21 vypadá mladší
    *7* *1*
  • vashley

    David

    On je tak kwásnej *14* *14* Škoda že mu je už 20....ááááá *14* *14* *14* *14* No,jsem prostě na starší kluky *14* *14*
    • Re: David

      JE_=P..,moooc:P *14*
  • katasek008

    david a selena

    david je krasnej,moc,moc *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* , a myslim ze se selenou jim to slusi, ale fagt nwm jak to mezi nima je *3*
    • Re: david a selena

      jo sluší moc twe já mít tkovýho kluka jej je tak sexi já bych snim nemohla ani spát páč..to by se nedalo jakje nádhernej krasaveček můj *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit