Přejít na výpis diskuzí

David Hewlett

OSOBNOST 31.12.2006 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sice na to v Atlantidě nevypadá, ale je to docela hezkej chlap ;)
  • Re:

    nechtej videt :) na horor je to slaby ale je to hnus na psychyku furt o tom premyslis :D
  • vše nej

    Všechno nejlepší hodně štěstí zdraví a všechno to co se přeje.
  • David

    Je pěknej chlap. Nejhezčí byl v Kostce a byla jsem nešťastná, že tam umřel. *9*
  • johis

    :)

    * je úplně úžasnej - ta role mu sedí - miluju ho:D:).né,fakt:).je skvělej *14* *5*
  • odpověd

    davida hewletta myslím ,že mluví libor hruška
    johna shepparda asi davis švehlík
    ronon dex asi martin stránský
    teyla emmagan asi martina randová
    weirová asi dagmar čárová
    becket jiří ployhar
    cartrová je simona postlerová
    kellerová je kateřina velebová a
    jack o neill je miroslav mejzlík *3*
  • ?

    ahoj mám Davida Hewletta moc ráda halvně v SG atlantis a chci se zeptat nevíte někdo kdo ho mluví a všechny kolem něj prosím odpověd předem děkuju
  • David

    ahoj jsem hrozne velka fanynka Davida Hewletta jeste sem si nenechala ujít ani jeden díl SGA mislým že role Dr. Rodneyho McKaye se k nemu velice hodí *14* *14* *14* *1* *1* *1*
  • cureja2

    Mckay the best

    Ahoj sem fanoušek Davida už od prvního dílu SGA a musim říct že ho miluju!!!!
  • sweet.vampire07

    Re: David

    Souhlasím, A dog´s breakfast je úžasnej film :)
  • sanninka

    David

    David Hewlett je super i ve filmu A dog´s breakfast, kde hraje se svou sestrou Kate, s Rachel Luttrell (Teyla v SGA), s Paulem McGillionem (Carson Beckett v SGA)a s Christopherem Judgem (Teal´c v SG-1) a i ho sám natočil. *3*
  • McKayův vědecký klub

    Zdravím všechny fanynky a fanoušky Davida Hewletta. Vedu jeho fanklub. Odkaz na web je mckay.tym.cz, tak se můžete přidat.
    Na www.lapiduch.cz je diskuzní klub David Hewlett. Přímý link na diskusi je Diskuse DH - http://www.lapiduch.cz/klub.php?klu b=david_hewlett. Tak doufám, že se tam potkáme. Potřebuji do klubu hlavně aktivní lidi.
    Můj mail je OravovaVera@seznam.cz a ICQ 452 770 283.
    Geros´Lal
  • Naprosto souhlasím.....i když jsem ho ještě neviděla v ničem jiném *1* . Co jsem tam dala za smajlíka, vždyť je to naprostá tragédie *9* *8* *9* . Néééé já chci vidět aspoň Kostku!
  • Jako Rodney McKay v Stargate Atlantis je fakt dobrej. Ta role mu naprosto sedi... *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit