Přejít na výpis diskuzí

David Tennant

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je naprosto boží!!!*14* Hlavně ty jeho hlášky :D Také se mi líbilo, jak se choval k Rose... Prostě suuuper!
  • Je to můj druhý nejoblíbenější herec (Na prvním místě je Selena Gomez.) Je skvělej a i hezkej.
  • susannah_10
    Vždycky to byl, je a bude můj nejoblíbenější Doctor... ♥
  • http://www.radiotimes.com/tvchampion.. pokut ho máte rádi hlasujte pro tennanta ps. můžete i víckrát *3* *14*
  • Tohoto člověka nemám vůbec ráda!!!!!!! *16* *16* Za prvé není hezkej a za druhé jeho role nestojí za to!!!!!!!
    • Ale stojí *16* *16* *1*
    • To že se ti nelíbí je ok (i když já myslím že vypadá dokonale), máš svůj názor, ale co za problém s ním máš? Která rola se ti nelíbí?
  • ja ho miluju kdo souhlasi at mi napiše
    • ale on je kámošky lalala smůla *1* *1*
  • Miluju davida Tennatta a Dala Bych mu 100 PUSICH mILUJU dAVIDA tENNATTA*4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
    • tomu se říká zaplej CAPSLOOK *3*
  • Ten nejlepší herec <3
  • miluju davida tennanta z celého srdce nejradší bych mu dala pusu kdo souhlasi chtěla bych se snim setkat *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* a jsem do něj zamilovaná .
    • ahoj Niky taky ho miluju je boží *1*
      • jj mas fb ze bysme si psali nejlepší byl doctor who tady je moje číslo napiš mi jo budeme si povídat 773046845 a napiš i ty *5*
  • Krásnej a sladkej hned bych ho chtěl...no co, když tu můžou psát teplá psaníčka holky tak co ne my, musí to tu být genderově vyvážené *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit