Přejít na výpis diskuzí

David Tennant

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lenkaschs

    Pozvání

    Na Facebooku jsem založila skupinu Milujeme Stargate! pak taky Doctor who a Torchwood , pokud chcete připojte se *4*
  • lenkaschs

    He is the best

    I love you David yours big fan a (famous) friend-only imaginary Lenka T. *14*

    Ïn cz: Souhlasím s vámi on je boží miluju ho *14*
  • Czech David Tennant Fan Web

    Ahojky. Dělám o Davidovi web - http://tennant.ic.cz Hledám zprávaře a kohokoli, kdo by nějak mohl pomoct Davida kontaktovat. Pište mi na mail OravovaVera@seznam.cz nebo na ICQ 452 770 283.
  • deanthomas1

    Re: Vánoční speciál

    Já zatím viděl všechny díly Doctora.Už se těším na dubnový speciál... :) Nj,taky mi z toho je mdlo,že už tam nebude.Je to nejlepší Doctor....
  • tennantfan

    Vánoční speciál

    Viděl někdo Vánoční speciál - nejnovější díl s Davidem Tennantem jako Doktorem Who?
    Já už 2x a je mi smutno z představy, že tak skvělý Doktor jednou skončí...i když chápu, že člověk nemůže hrát v jednom seriálu věčně, ještě to mohl David chvilku vydržet *4*
  • love love love

    strasne moc ho miluju a snazim se stahnout vsechny dili doctora who kde hraje je vtipnej a hezkej
    MILUJU HO
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • deanthomas1

    Re: Re: SUPER

    hele a prosimtě,s kym je zadanej? :D ženatej nebo přítelkyně?
  • deanthomas1

    best actor

    Jeden z nejlepších herců.Dobře zahrál Bartyho v Harrym 4 ale nejvíc se mi líbí v Doctor Who.Tam je úplně skvělej *3*.Ale stejně se musim i já pochlubit když už tu padlo že s nim někdo pokecal *14* - já mam jeho autogram :D
  • Re: Re: Re: Re: SUPER

    *14* no jsem do něj zamilovaná čím dál víc. Viděla jsem už 2. a 3 serii Doctora Who a myslím, že je naprosto bezkonkurenční nádhernej a navíc skvělej herec. Má ohromné charisma a přijde mi , že je navíc i chytrý - když je doktor..:). Napiš něco víc, jak vypadal, co měl na sobě , o čem jste mluvili - nemáš náhodou nějaké soukromé foto? S kým žije, má děti atd... Napiš sem a nebo mi písni na mail. Předem děkuji!
  • Re: Re: Re: SUPER

    když jsem bydlela v Anglii, seznámila jsem se s jedním borcem a jejich rodiče nebo příbuzní se znají....no a na party v Londýně jsme pokecali. Chlubím se tím kde můžu, ale v ČR ho málokdo zná. Taková náhoda se mi už nikdy v životě nestane *9*
  • Re: Re: SUPER

    Teda vážně, kdes ho viděla????To ti strašně yávidím. Jsem do něj úplně zamilovaná - nádherně hraje aje to fkat krásnej chlap *14*
  • Re: Re: SUPER

    Vážně? Závidím až na půdu. Já toho chlapa zbožňuju. *14*

    Jsem velká fanynka Doctora Who a chvíli mi trvalo, než jsem si na něj jako na desátého Doktora zvykla, ale od té doby na něj nedám dopustit. *14*
  • Nejlepší herec na světě

    Je to ten nejlepší herec na světě, to jak hraje je naprostá krása. Dívat se na filmy kde hraje je naprostá nádhera. Aspoň se zasměju a podívám na krásného chlapa, který má charakter :) *14*
  • Re: SUPER

    Je to super chlap, ve skutečnosti vypada ještě líp než na fotkách a v televizi. Díky mému kamarádovi jsem měla tu čest se s ním seznámit a pokecat! Je milej a vtipnej a prostě fajn...bohužel co vím tak zadanej:(
  • ...

    je prostě super.
  • SUPER

    On je fakt krásný a ůžasný chlap i herec. *1* *3* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit