Přejít na výpis diskuzí

David James Elliott

OSOBNOST 31.12.2006 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sexyy

    jaktoze na tohohle sexy boye nikdo nepise komentare...takovej sexy man..proste k sezrani *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: sexyy

      opravdu nádhera...... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Filmy s JDE

    Zdravím fanoušky DJE. Nemáte někdo filmy s DJE, které ještě neběžely u nás v televizi?
  • wauuu mas sexi telo, nadherne oci, ááách chcela bi som ta ,krásavec zlaty *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • david si moc sexi ,ale skoda ze mas zenu moc by som ta chcela , si uzzasny a mozno si aj v posteli moc sexi waaaauuu. *14*
  • kebi si si precital komentare co som ti napisala , moj milovany *14*
  • martina81

    Narozky

    Ani bych neřekla, že už mu je 50 roků, letí to, ale v 50 začíná teprve život *3* *1* *1* .
    Vše néj, hodně štěstí, zdraví, lásky a rodinné pohody *14* *4*
    • Nemá 50 ty crazy chiken
  • Happy brithday love cmdr david
  • tvoja zena je pobehlica , suka ona ta proste nemiluje a podvadza ta, je mi to tak moc luto som sa to dozvedela od inych *9*
  • Je úžasný milujem ta veľmi aké mi ľúto čo sa stalo tvojej bývalej snubenici nancy chambers keď je psychicky narušená. A je to vrahyna keď aj tebe sa vyhráža aj mne
    • A nepáči sa mi nancy chambers spalna je otrasna mi s davidom máme krajšiu ale nedávame to na verejnosť. Je to sukromna. Vec a niekto to môže využiť
  • Milujem tá a ďakujem že si somnou a nanci. Chambers nepoznas ju ale ty si mňa vezmes do usa a ozenis sa somnou a konečne budem u teba môj zlatí lebkami ta

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit