Přejít na výpis diskuzí

David Kraus

OSOBNOST 31.12.2006 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • David a jeho skupina jsou úžasní

    Ahoj, tak já si dnes užila jejich koncert v Domažlicích, byli úžasní, všichni...nenechte si jejich koncert v rámci turné k CD ujít, stojí za to! A David je samozřejmě sladký, okouzlující a nejen že vypadá nádherně, ale taky super zpívá!
  • Koncert Ústí n. L.

    Koncert v Ústí nad Labem byl super, škoda jen, že trval pouze hodinu, protože to byl dvojkoncert se skupinou Eggnoise. Moc ráda jsem viděla Davida na živo, je to prostě sympaťák *14* a zpívá nádherně. Vyžebrala jsem od něj podpis na CD a na ruku, tak se asi už nebudu nikdy mýt *14* . Iva
  • david kraus

    Ráda poslouchám jeho písničky *3*,je přirozeně extravagantní je prostě super *4*
  • Dobře ty...

    Davida jsem vezl několikrát v taxiku, je to pohodovej frajer a hlavně slušnej zákazník... a muzika taky pohoda, jen tak dál...
  • david

    Přeji Davidovi hodně štěstí a lásky *14*
  • Blahoprani

    ...tak ze vse nej k narozeninam, leti to.. *4* sem si vzdycky myslela, ze David a Adam jsou dvojcata...a ono ne... *3*
  • flauerr

    prozba

    může prosím někdo doplnit do filmografie že hrál v boleru a ve filmu hezké chvilky bez záruky.díkas
  • xxx

    ahooj *14*...libi se mi tvoje fotky..nechces mi nejake dalsi poslat na e-mail??.. *14*
  • Setkání

    Nejsem žádná fanynka, ale chci říct, že David má velmi zajímavé temné oči, potkala jsem ho při cestě domů a asi mu zavoněla má pizza, kterou jsem si vezla k obedu :-)Jsi zajimavy clovek Davide *3*
  • jmena všech členů skupiny DK

    Zdravim vsechny ctouci a prosim - muze mi dat nekdo info prostrednictvim teto diskuse na stranku, kde by byli vsichni clenove skupiny DK a jejich jmena, prip. profily atd.? *4* Diky predem!!! M

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit