Přejít na výpis diskuzí

David Matásek

OSOBNOST 31.12.2006 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Orlík

    Orlík co proti nim mas?a ze byl skinhead je jedine v poradku...teda u me...a uz vubec bych onem nerikal ze je zmrd.. *13*
  • prerovacek20@email.cz

    Teď jsem si stáhl z DC++ amatérské video - Koncert z Bzence z r.91! A mazec! Pan Matásek! Sympaťák, ještě větší než v básnikách!! vřele všem doporučuji:)!!! *5*
  • David Matasek

    cus davide *9*
  • jako skinheads mu to seklo těžký boty holá hlava škoda že orlík skončil *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
  • Mila Helgo, nechapu, proc neco takovyho pises.Samozrejme je to vytahovani, jinak bys to sem nepsala. Je mi ztebe na nic.
  • Pan Matásek je fakt skvělý

    Dobrý večer, chtěla bych tímto prostřednictvím pozdravit pana Matáska a sdělit mu, že ho mám moc ráda, je velice sympatický a přeji mu, aby se mu dařilo a abychom ho co nejčastěji mohli potkávat jak na televizní obrazovce, tak na divadelních prknech a třeba i v rozhlase. A jestli toto náhodou bude někdy pan Matásek číst, moc ho prosím, jestli by mi mohl napsat na uvedený mail aspoň pár řádečků, moc děkuji. Já bych se s ním moc ráda seznámila.
  • matasek ma na rameni orla s hadem a na yadech pterodaktzla
  • David Matasek, je uzasny muzsky. Vyborny je v poslednich Basnikach, v divadle i v Orliku... sladkej.
  • .....obrovskyho orla....jsem chtela napsat...e
  • Ja jsem se o Davida taky drive nezajimala, zaujal me az nedavdo. Taky jsem byla na par predstaveni v divadle a je fakt vybornej. Kdo to jeste nevi, tak na zadech ma vytetovanyho obrovskyho a je to fakt sexy.....E

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit