Přejít na výpis diskuzí

David Matásek

OSOBNOST 31.12.2006 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Matásek je fakt skvělý

    Dobrý večer, chtěla bych tímto prostřednictvím pozdravit pana Matáska a sdělit mu, že ho mám moc ráda, je velice sympatický a přeji mu, aby se mu dařilo a abychom ho co nejčastěji mohli potkávat jak na televizní obrazovce, tak na divadelních prknech a třeba i v rozhlase. A jestli toto náhodou bude někdy pan Matásek číst, moc ho prosím, jestli by mi mohl napsat na uvedený mail aspoň pár řádečků, moc děkuji. Já bych se s ním moc ráda seznámila.
  • matasek ma na rameni orla s hadem a na yadech pterodaktzla
  • David Matasek, je uzasny muzsky. Vyborny je v poslednich Basnikach, v divadle i v Orliku... sladkej.
  • .....obrovskyho orla....jsem chtela napsat...e
  • Ja jsem se o Davida taky drive nezajimala, zaujal me az nedavdo. Taky jsem byla na par predstaveni v divadle a je fakt vybornej. Kdo to jeste nevi, tak na zadech ma vytetovanyho obrovskyho a je to fakt sexy.....E
  • Jen tak náhodou jsem zabrousil na stránky D.Matáska a pak D.Landy.Zajímalo by mě jestli maj fakt shodný datum narození
  • Matásek není nazi

    To Bohouš Trnečka:to ho asi moc neznáš,asi jsi nikdy neslyšel nic od Orlíku nebo od Hagen Badenu.V Básnících je fakt dobrej. Jo a ještě se nauč pravopis.
  • narození

    Narodil se v únoru 1963. tak to tam prosím opravte. přesně 14.2.
  • No jo Matásek, kluk z Orlíku! Paráda!
  • tetování---čínskej znak...sorry tatko mobil 732945570
  • Tetování

    Docela by mě zajímalo co má David Matásek vytetovaného na rameni. Já jsem se totiž vsadila s kámoškou. Ona tvrdí že je to had a já, že je to orel. Poradíte mi???
  • jake tetovani ma david matasek na rameni.dekuji monika
  • Tetování

    Nevíte náhodou někdo, co má David Matásek vytetováno na rameni? Díky.
  • ...pozdrav z dalky

    ....po dlouhe dobe jsem se divala na vsechny dily Basniku a po sedmi letech ve Spojenych Statech Americkych jsem se zase od srdce smala a pripadala jsem jsi jako doma.David Matasek je opravdu obdivuhodny muz na dnesni Ceske scene, no ne? Tak ho timto zdravim z NY a preji mu mnoho uspechu a usmevu......Lea
  • Dej si pozor na OI!

    Až nás bude víc,skinheadů se boj, Matásek je nejlepší kytarista.
  • Sen

    Sice jsem se o Davida nikdy nezajímala ani jako o herce ani jak o člověka, ale dnes se mi o něm zdál neskutečně živý sen.Vůbec nechápu proč???Tak sem si otevřela na PC jeho stránky , ale to co by mne zajímalo jsem tam stejně nenašla, takže ho tímto jen zdravím a přeji spoustu krásných snů ,aspoň z části takových ,jako jsem měla dnes já.
  • Cože????????

    Jsme ve svobodné zemi, skutečně ano, ale D.Matásek je člověk, který se působením kapely Orlík snažil sovobodu potlačovat! To je sice hezké, že je to "herec", ale zmínit fakt, že je jeden ze zakladatelů v podstatě první ultrapravicové skupiny jen pod čarou a mimo děk....je minimálně nezodpovědné!!! *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit