Přejít na výpis diskuzí

David Schwimmer

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mischa13

    všecko nej

    všecko néééjlepčí k narozenináááám *4*
    kruci,43 a stejně je to pořád fešáááááááák *14* *14* *14* *14* *14*
  • no,jo,

    to je ten vtipálek z přátel
  • David Schwimmer

    David je fešák s Jennifer Aniston k sebe pasujú sú výborný pár a sú velký kamaráti aj v skutočnom živote.Posledná čast Priatelov je najlepšia ked David povie Jennifer,že ju miluje aby od neho neodchádzala som plakal.Chcel by som sa snimi obidvoma stretnút,rád sa na nich vo Friends dívam mám ich najradšej z celej šestice Priatelov,žiadny iný herec sa k Jenny tak nehodí ako David. *3* *4* *3*
  • DAVID SCHWIMMER

    David je vysoký 191 cm. *3*
  • njn

    on ma narozky jak ja 2.11 njn to oslavim s nim
    • ajinka1

      Re: njn

      vše nej *1* a tobě taky micek...
    • micek.pupina

      Re: njn

      Ja tiž slávim 2.novembra 66
  • DAVID SCHWIMMER

    David je super v Priaťeloch ako Ross s Jennifer Aniston-Rachel sa k sebe hodia v poslednej časti sú úžasný ked sa dali dokopy mám rád Jennifer aj Davida. *4* *3*
    • lady_lucynka

      Re: DAVID SCHWIMMER

      Ach moj bože prečo sem porád něčo pišeš ?! prepač ale už ma to něbaví porád čist iba oni sa k sobe hodia su baječny par!!! a to že si plakal taky nikoho nezaujima!!! zvlast kdyz to napisaš tolkokrat!!! *8* *9* *9* *13*
  • Blahopřání

    Hodne stesti, Davide:)
    • DAVID SCHWIMMER

      David a Jennifer sú perfektný pár najlepší aký som kedy videl, moc im to spolu pasuje v Priaťeloch.Bol by som rád,keby chodili spolu aj v skutočnosťi. *4* *3* *3*
  • DAVID SCHWIMMER

    VSETKO NAJLEPSIE K NARODENINAM V SERIALY PRIATELIA JE PERFEKTNY. *4*
  • narozeniny

    Všechno nejlepší Davidovi! *4*
  • David Schwimmer

    Ani mňe vôbec nevadí,že David kradol aj ja ho mám aj tak tiež rád.V Seriály Priatelia ako Ross je najlepší velmi sa mi tu páči aj s Rachel Jennifer Aniston tvoria tu spolu skvelú dvojicu pasujú k sebe a myslím,že by im to určiťe išlo aj v skutočnosťi ako páru. *4* *3* *3* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit