Přejít na výpis diskuzí

David Suchařípa

OSOBNOST 28.8.2007 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan David

    Při osobním setkání v zahraničí (Livigno) to byl velmi příjemně naladěný člověk,který na okolí přenášel vše pozitivní.

    Petr
  • Marek

    Milý Davide,jste skvělý mužský temperamentní.Moc se mi líbíte? Mrzí mě že se už neobjevujete v Ordinaci.Poprvé když jsem Vás tam uviděla tak mi srdce zaplesalo.V dlouhých vlasech jste se mi moc nelíbil ale jak Vás ostříhala seriálová Markéta tak jste hned byl jiný člověk.Asi Vás už v Ordinaci neuvidíme škoda.Jinak Vám budu držet palce aby Vám vše co si přejete vyšlo.Přeji Vám hodně štěstí nejen hereckém ale i osobním. *3* *3* *3*
  • Petra Topolná

    Vážený pane Davide. Jsem vaše obdivovatelka již od mládí a hrozně Vám fandím. Byla bych ráda ,kdyby jsem si s Váma mohla sem tam napsat .jen když vám to nebude vadit. Přeji krasné Vánoce. *3* *3* *3*
    • david sucharípa

      Milí pane davide já jsem vaše strašná obdivovatelka a strašně vás miluji *14* *14* *14*
  • Český Tom Araya

    David je v pohodě.
  • Schvalovat zločin,třeba krvavý zločin nemá daleko od zločinu samého. Bratři Mašínové jsou pro vás, pane Suchřípa, hrdinové ? Strašné !
  • Vše nejlepší k narozeninám hodně štěstí a hlavně hodně zdraví.ARTUR
  • egypt

    na dovolený v egyptě s ním byla velká sranda.byl s ním ještě jeho tatínek.... *4* .krásné chvíle s tebou davide
  • Ahoj Davide

    Ahoj, Davide moc Vám fandím. Jste sympatický a hezký člověk. Ráda se na Vás dívám. Přeji hodně úspěchů Nová Mi *14*
  • Zdravím vás,

    Chci se jen zeptat na republiku Drvenik. Jezdím tam dlouho, déle než byla založena a chtěl bych se stát členem. Můžete říci bližší informace, důkazy ve fotkách mám." info na mail: mihalm@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit