Přejít na výpis diskuzí

David Švehlík

OSOBNOST 31.12.2006 
235 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • magyar

    Kino

    Dnes, 15. 1. v Palace Cinemas Slovanský dům v 19:50 v rámci "Black box" (filmová novinka o týden dříve) Ocas ještěrky!
  • magyar

    Pocit

    Když se na něj dívám ... "Wisdom of ages ... Rush over me ... Highten my senses ... Enlighten me ... Lead me on ... Eternally ..."
  • magyar

    Hodinu nevíš

    Info o novém filmu s Davidem Švehlíkem "Hodinu nevíš" najdete na www.hodinunevis.cz nebo na http://www.unknownhourmovie.com
  • Děvčata, děvčata, opatrně s těmi komentáři ať nám pan Švehlík nespychne. *3*
  • David na Youtube

    Tady něco pro fanynky: http://www.youtube.com/watch?v=oNEv ETEcnlE *3*
  • Narozeniny

    Milý Davide
    Přání k Tvým narozeninám a přání
    hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4*
  • přeji...

    ... všechno nejlepší k narozeninám! a hlavně to zdraví! *3* *1*
  • martina81

    Krásné narozeniny

    Krásné narozeniny *4* *4*
  • Pravidla lži

    super film, skvělé obsazení, jsem nadšená !!! *3*
  • drsnak

    vcera jsem videla pravidla lzi, david svehlik se mi tam moc libil. zda se mi, ze s langmajerem doopravdy dokazali zahrat "drsnaky"... jinak se to ceskym hercum moc nedari, ale tihle byli fakt ... jako zivi hehe :))
    mimoto vam musim dat za pravdu - je vazne sexy. taky uz mi tricitka odzvonila a zrovna nedavno jsem si stezovala, ze co jsem vdana a mam deti, uz se mi ani chlapi nelibeji.. ale tenhle teda jo! *3*
    • Re: drsnak

      přesně tak :-) třicítka mi klepe na dveře a doba idolů už je dávno za mnou, ale na Pravidla lži jsem kvůli Davidovi koukala dvakrát za sebou a připadala jsem si jak čtrnáctiletá poblázněná fanynka. To snad ani není správné, aby někdo byl až TAKHLE úchvatný.. když jsem si pak na netu přečetla, že je šťastně ženat, tak jsem si musela dát pro uklidnění skleničku vína :-)
      • andrii

        Re: Re: drsnak

        Souhlasím s vámi, děvčata. *3* Já poprvé zaregistrovala Davida v pohádce Anděl Páně, ale to jsem nevěděla, o koho se jedná a teď by se dalo říct, že seriál Kriminálka Anděl sleduji jen kvůli němu. Včera jsem údivem k němu skoro přestala vnímat děj. *1* Ano, ano, je ženatý a má dvouapůlletou dceru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší