Přejít na výpis diskuzí

David Švehlík

OSOBNOST 31.12.2006 
235 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • klip

    http://www.youtube.com/watch?v=6ELw Do2ybBw
  • DAVID

    26.11. v MF Dnes vyjde DVD Pravidla lži.
  • sunnny

    Ahoj!

    Ještě já se představím. Přišla jsem taky z Novy *4* ...
    Mám přezdívku Sunny, ale říkejte mi Kačka *3*
    A doufám, že se náš fanklub ještě hodně rozroste, protože takový skvělý člověk jako David si to určitě zaslouží!!! *14*
    • andrii

      Re: Ahoj!

      Kačko, taky vítej v klubu. Naprosto s tebou souhlasím. David je charismatický herec a jeho kouzlu se zkrátka nedá odolat. *3*
  • David

    Tak jsem tu také.Z Novy rovnou do Davidova fan-klubu.Další zasloužilá (hodně bláznivá) matka jde rozšířit řady. *14*
    • andrii

      Re: David

      Vítej v klubu. *3*
  • andrii

    Tapeta

    Díky moooc za tapetu. *3* *3* *3*
    • jarcasekac

      Re: Tapeta

      Není zač. Snažila jsem se, protože takovej člověk jako je David Švehlík si zaslouží tapetu. *3*
      • kataabara

        Re: Re: Tapeta

        Prosím, prosím nevíš jak mám udělat také tapetu? také bych nějakou ráda vytvořila, ale nevím jak. Budu vděčná, když mi někdo poradíte. *3* *4*
        • jarcasekac

          Re: Re: Re: Tapeta

          Ahoj já jsem tu tapetu dělala v grafickym programu Photoshop, ale dá se udělat pěkná tapeta i v malování.
      • andrii

        Re: Re: Tapeta

        Přesně tak. David Švehlík je nejlepší český herec. Velmi ho obdivuju a mám ho ráda. *3*
  • kataabara

    Davídek

    Na stránkách Novy byl chat s Martinem Stropnickým, tak doufám, že bude i s Davidem. Nebylo by to špatné co? Aspoň by jsme si s ním mohli popovídat*14**3*, když ho nemůžeme mít*9*!
    • andrii

      Re: Davídek

      Doufejme, že David bude taky na chatu. Bylo by to super. *3*
  • kataabara

    Davídek

    Já ten film Pravidla lži nemohu nikde sehnat, ve videopůjčovně ho nemají *9*
    Ráda bych ho skoukla, dřív než si koupím dývko.
    • andrii

      Re: Davídek

      Kup si DVD, máš tam i bonusy jako trailery, ocenění, film o filmu, fotogalerii atd. *3*
  • andrii

    David a Pravidla lži

    Včera večer jsem zkoukla film Pravidla lži. Skvělý film, skvělé herecké výkony a David Švehlík- ten neměl chybu.Ten nemusel ani nic říkat, ty jeho pohledy očí, mimika, gesta mluvily za vše. *3*

    David je výborný český herec, lepšího neznám. *3* *14* *3*
  • trencc

    měla jsem smůlu

    ahojky!!
    tak jsem se vydala na výlet do Prahy a 3x jsem to vzala kolem divadla a bohužel jsem neměla štěští a opět ho neviděla :o(
  • kataabara

    Davídek

    Tak s tím 100% souhlasím *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit