Přejít na výpis diskuzí

David Švehlík

OSOBNOST 31.12.2006 
235 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • andrii

    Trailer k filmu Ocas ještěrky

    http://www.youtube.com/watch?v=njXA ghLXvRk

    *3*
    • andrii

      Re: Trailer k filmu Ocas ještěrky

      Koukám, že to přes tehle odkaz nejde. Takže normálně www.youtube.com, zadáte David Švehlík a tam je trailer na film Ocas ještěrky. *3*
      • magyar

        Re: Re: Trailer k filmu Ocas ještěrky

        Super! Odkaz funguje, jen je nutný vymazat z něj mezeru (tenhle server je tam přidává, aby odkazy nebyly proklikatelný).
        • Re: Re: Re: Trailer k filmu Ocas ještěrky

          jdu na to .... *3* *3*
          • Re: Re: Re: Re: Trailer k filmu Ocas ještěrky

            vypadá to podle traileru zajímavě *14* já se tak těším *15*
  • andrii

    Přečtěte si :-)

    http://www.super.cz/kauzy/27798-dav id-svehlik-z-kostela-ke-kriminalce. html
  • andrii

    Anděl Páně

    O Vánocích budou dávat pohádku Anděl Páně. *3* *3* Skvělý, skvělý. To mi udělala ČT velkou radost. *3* *14* *3*
    • kataabara

      Re: Anděl Páně

      Tak to jsem ráda, mám to sice nadývku, ale ráda to uvidím. David je tam úžasný. *14* *4* *14* Prostě *4*
      • Re: Re: Anděl Páně

        no,tak to budou hned krásnější Vánoce *15*
  • Fan-klub na Okounu

    Klub je neveřejný a pouze pro fanoušky Davida.Všichni,kteří tam doposud psali mají vstup VOLNÝ až po přihlášení.Pokud by se mezi nás chtěl přidat někdo další,stačí napsat, na syanna@seznam.cz a já ho ráda přidám.Uzavřít klub na neveřejný jsem byla nucena po příspěvcích plných témat,které s Davidem nemají nic společného. *13* Takže dík za pochopení. *3*
  • kataabara

    Davídek

    Tak jsem tam přidala zase pár nových foteček, snad se Vám budou líbit. *3* *4*
    Můj názor na ty fotky jsou, že je tam k sežrání *14* *4* *14* Prostě *4* .
    • Re: Davídek

      ostatně jako vždy *3*
  • Chat na Nově

    Chat se povedl, David byl skvělej, pohotovej a vtipnej. *3*
    • andrii

      Re: Chat na Nově

      Přesně tak. David je úžasnej člověk. *3* *3*
  • Tapeta

    Někdo se tu ptal jak má udělat tapetu. Já jsem tu tapetu udělala ve Photoshopu, ale jde to v čemkoli i v malování. *3*
    • kataabara

      Re: Tapeta

      Díky moc. *5* *4*
  • olse13

    David Švehlík

    David se mi moooc líbí v kriminálce Anděl.Podle mě je to velice dobrý herec a člověk s dobrým srdcem.Je mi velice sympatický a mám ho hodně ráda *14* *4* *4*
    • Re: David Švehlík

      No jo, pěknej chlap. Ale bavím se nad příspěvky typu: velice dobrý člověk?? Kdo z vás ho zná?? *3*
    • andrii

      Re: David Švehlík

      S tím všichni souhlasíme. *3* *3* Teď jsem zkoukla kousíček filmu Hypermarket a musím říct, že David je skvělej, jak jinak. *3* Doufám, že David bude mít stále více a více hereckých příležitostí a mooooc bych mu přála, aby získal nějakou cenu, protože si to zaslouží. *3* *3* *14*
  • kataabara

    Davídek

    Na nově je s ním chat, tak se ptejte už teď. A máte větší šanci, že Vám odpoví.
    Koněčně ksme se dočkali. *14* *14* *3* *4* *3*
    • Re: Davídek

      paráda....to si nemůžeme nechat ujít *3*
      • andrii

        Re: Re: Davídek

        To je samo sebou. *3*
    • andrii

      Re: Davídek

      Super. *3*
  • film Ocas ještěrky

    http://www.fdb.cz/filmy/38762-ocas- jesterky.html?PHPSESSID=1ff64342605 9fc097f426594d6cd069e
    • magyar

      Re: film Ocas ještěrky

      Přidala jsem dvě fotky z filmu *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší