Přejít na výpis diskuzí

David Sylvian

OSOBNOST 31.12.2006 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • beatta

    Koncert Japan

    Přidávám odkaz na info o koncertu Japan v Holandsku. Škoda, že je jen jediný a ještě tak daleko. :-(
    http://www.songkick.com/artist s/190977-japan
    • Ciao, jsem tu znovu po delsi dobe. Jsi tam ? Roberto
  • beatta

    Ingrid Chavez

    Tak tady solidně ,,chcípnul pes" ! Myslela jsem, že tu bude spoustu nových uživatelů a trochu se to rozjede! No nic. Jinak za poslední dobu jsem hodně naposlouchala Sylvianovu ženu Ingrid Chavez. Ta žena má talent a rozhodně si najděte na youtube, nebo někde jinde. Spousta songů stojí za to! Až zbude chvilka času, tak se to tu budu snažit trochu oživit. :-)
  • beatta

    Vítej!

    Zdravím uživatele Procyon! Vítej mezi námi! Beatta *3*
  • beatta

    pro Roberto

    Ahoj Roberto, jsem teď v tvém bydlišti asi dvakrát týdně. Domluvíme si sraz? Beatta
  • beatta

    DVD

    3.listopadu 2008 vyšlo DVD Sylvian, David - When Poets Dreamed of Angels
    Záznam koncertu z Showa Women's University / Hitomi Memorial Hall (Tokio,Japonsko) z 24.dubna 2004.
    Seženete ho na stránkách Bontonlendu. *3*
  • roberto

    Grande Davide

    Posloucham Sylviana 23 let. Videl jsem ho zive na koncerte v Praze, Milane a Torine! Vzdy velke zazitky!
    • Re: Grande Davide

      Zdravím tě Roberto! Dlouho jsem zde nebyla, takže jsem moc ráda, že je zde další příznivec Sylviana *4* . Poslouchám Sylviana asi 18 let a bohužel se mi jej nepodařilo vidět na živo, takže ti živé koncerty závidím a to opravdu hodně! *14* Sylvianův koncert, který se konal v Praze jsem neměla možnost navštívit. Narodila se mi dcera a v den koncertu jí bylo sedmnáct dní. Nelituji toho, ale hned jak to bude možné, plánuji shlédnout koncert Sylviana nebo Nine Horses alespoň v Anglii *3*
      • roberto

        Re: Re: Grande Davide

        Ciao, nevim jak se jmenujes...tesilo me, ze jsi se ozvala. Sylvian jsem poslouchal fakt non-stop od svych 15 let asi. To byla doba konec japan a Brilliant trees, jestli znas...:-). Mam doma rarity a bootlegy. Napis mi jeste. ciao. roberto
        • beatta

          Re: Re: Re: Grande Davide

          Ahoj Roberto. Odpověď jsem ti poslala přes profil. Jen ten klip, o kterém jsem psala, už naběhl i tady na stránce Sylviana. Ciao
  • Zdravím!:)

    Zdravím druhého fanouška! Jsem ráda, že tu konečně někdo přibyl *3* ! Jak se ti líbí fotky? Snažila jsem se ještě doplnit diskografii, tak snad to tu přibude co nejdřív *4* .Zatím pa. Beatta *5*
    • Re: Zdravím!:)

      Ahoj Beatto, fotky se mi líbí moc, znám tvář Sylviena jen z období tak před dvaceti lety, takže jsem ráda viděla, jak vypadá zpěvák z aktuálnější doby. Zkoušela jsem se přihlásit, ale nejde mi to. Zdravím, Bublina

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit