Přejít na výpis diskuzí

David Villa

OSOBNOST 19.7.2007 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • david

    nejen že je David strašně moc pěknej ale on i strašně dobře hraje!!!!Sice mu to letos moc nevyšlo ale v repre se beztak ukáže. je to strašnej sympaták *3* *14*
    • Dave ....

      Davídek je upje totálně sladkej a hraje nádherný fotbal je to upje boreček je prostě nádhernej a hlavně šikovný fotbalista *14* *14*
  • :):)

    David....no proste the best boy :) je to ten neeeej fotbalista co existuje,je proste krasnej a dobrej no......božíííí!!! *3* *14*
  • to teda

    *9* *9* *9* to teda
    • Re: to teda

      ja sem vas verny fanousek
  • verulinka7

    úžasnýýý

    To si piš, že ano, *14* nikdo ho přece nebude urážet. *4* On je tak krásnýýýýý, no nemám pravdu??? *14* *14* *14*
    • No, víš, ale ve fotbale se nejlepší hráči neurčují podle vzhledu. Podle mě je Villa fakt výborný hráč, ale rozhodně ho nesoudím, jen kvůli vzhledu.
  • :)

    Tak já si osobně myslim, že je to úplně nejlepší fotbalista*1*... Teď v EURU hraje dost dobře.. je to vážně (krásnej) borec *14*
  • hmmm...

    Hmm..tomu řikám spojení...výbornej a ještě k tomu pěknej:o))
  • boooreecccc!!!!!!

    David Villa Sánchez....jáááj...nejlepší fotbalista...krutě to dáva s balóóóóónem...to se musí nechat *3* ...škoda že mu kvůůůůli zranění uteklo finále *9* ...ale aspoň nedostali němci nedostali takový klepec *1* *1*...
  • borec
  • a kdyby byl treba david villa a messi a ronaldo a mel si vibrat koho propustim a koho zabiju hned bych pustil villu a messiho a toho buzika ronalda bych zastrelil do hedky je strasne tepli na euru mel ruzovi kopacky a strasne gelovany vlasi
  • David je super!!!

    David Villa je prostě nejlepší fotbalista...!!! To dítě na fotce je jeho?
    • g-3-n-k

      Re: David je super!!!

      nene, jeho dcera Zaida vypadá jinak *3* , sice mě příde, že je spíš podobná mamince, než Davidovi, ale newa, stejně je kouzelná *14* *14* *3*
      • kapitolka

        Re: Re: David je super!!!

        Ahoj a nemáš její nějakou fotku????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit