Přejít na výpis diskuzí

Dean Cain

OSOBNOST 17.12.2007 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • your-darling

    ...

    Všechno nejlepší... *14*
  • keejnajs

    vše nejlepší!!!

    mlask !!!
  • Dean:D ( muckínek)

    je fakt k sežrání.. muck Deane škoda že se neznáme osobně
  • good

    musim rict ze dean je kus chlapa sice jsem s nim zadnyho supermana nevidela ale za to jsem videla klubovnu a tam je uzasnej a nadhernej *4* *14*
  • dotaz

    Nevíte někdo, proč nemá Dean ve filmografii napsaný film z roku 2004 "Perektní manžel" ?
    Hraje tam hlavní roli !!!
    Nějak tomu nerozumím *13* *13*
    • zaketka

      Re: dotaz

      Nedávno jsem na libimseti.cz objevila chlápka (reyden80), co je Deanovi podobnej-málem jsem se rozbrečela!! *14* Dean je ten nejúžasnější chlap na světě!! škoda že nežije blíž-hned bych se za ním rozjela!! *1*
      • Re: Re: dotaz

        To je asi tím, že tam dal fotky toho herce a ne svoje ty troubo! Je tam i fotka přímo z jednoho filmu, kde hrál ...
      • r-i-k-k-i

        Re: Re: dotaz

        Ty vole... ta podoba...jak tam ma ty brejle? hej coze?×D
        jinac ja taky miluju lnc serial... kam se na nej hrabe nejakej zasr.. smallville *16*
    • lea

      Re: dotaz

      Ahojky, snad neva že se jako nová hned vetřu do vašeho supr pokecu *14*
      Eviku a ty jsi viděla, Perfektního manžela? Prej v něm hraje Dean děsnýho zmetka *9* Ani nevím jestli bych skousla, film vidět.
  • Superman

    Superman je báječný seriál, jsem moc ráda, že ho na Nově opakují, dívala jsem se na něj jako malá holka a mám ho pořád ráda. *4*
    • Re: Superman

      j to máš pravdu mě se tajky seriál líbí škoda že není víc řad nebo aspoň kdyby zase spolu někde hráli dean cain s Teri hatcher třeba manžele s dětmi kteří se hrozně moc milujou že bez sebe nedají ani ránu.. *14* co kdybysme něco takovýho nabídli nákýmu zahraničnímu režisérovi aby ty dva do těch rolí dali?? co vy na to??
      • Re: Re: Superman

        To by bylo super, tak to uděláme... *4*
  • Superman

    Superman mě drží všude.Připadám si jako kdyby byl jenom on a Teri.Když jsem ho viděla poprvé nic jiného jsem nechtěla.Ve škole,doma vždycky mě potpoří a já to vím.Nikdo mi to nikdy neveme a s filmem Superman odejdu také do hrobu.
    • Re: Superman

      to je hezký co si napsala
  • daja31

    ?

    Já tenhle seriál mám taky ráda,ale proč u něj ve filmografii není zapsanej?
  • spaadi88

    ...

    Já mám Deana ráa už od dětství,drží mi to už přes 10 let a pořád mi připadá stejně skvělej. *14*
  • Superman

    Dean je jako Superman skvělej a s Teri si vážně sedli. Je to bezva seriál.
    • Re: Superman

      jj máte všichni pravdu..
      • Re: Re: Superman

        Nevíte nedá se superman najít někde na netu? Já jsem to zkoušela a vůbec to nemůžu najít:(
        • je na ulož.to já jsem si stáhla všechny 4 série
        • Re: Re: Re: Superman

          Skus http://www.taxu.cz/ tam toho je
        • r-i-k-k-i

          Re: Re: Re: Superman

          http://www1.warforum.cz/viewtopic.p hp?t=907133&highlight=superman
          mus is se ale prihlasit
    • Re: Superman

      jo to máš pravdu je to dobrej seriál a škoda že spolu nenatočili i další filmy fakt by se k sobě hodili i v soukromém životě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit