Přejít na výpis diskuzí

Denisa Bayerová

OSOBNOST 27.12.2009 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no..

    Ahoj Deny,já jsem taky Denisa,zajímalo by mě, jak ses takhle proslavila? s holkama sjíždíme všechny takhle mladé tanečnice,zpěvačky s kámoškama rádi zpíváme a tančíme,vystupovali jsme asi 2krát,ale nedaří se nám být slavný!! poradíš nám,asi toto nečteš, fajn,ale kdyby sis to přečetla , tak sem na osobnostech.cz pod profilem deniskakikuska ,ozvy se *3* a jsem stejně stará jako ty :)
  • no..

    Ahoj Deny,já jsem taky Denisa,zajímalo by mě, jak ses takhle proslavila? s holkama sjíždíme všechny takhle mladé tanečnice,zpěvačky s kámoškama rádi spíváme a tančíme,vystupovali jsem asi 2krát,ale nedaří se nám být slavný!! poradíš nám,asi toto nečteš, fajn,ale kdyby sis to přečetla , tak sem na osobnostech.cz pod profilem deniskakikuska ,ozvy se *3* a jsem stejně stará jako ty :)
  • no..

    Ahoj Deny,já jsem taky Denisa,zajímalo by mě, jak ses takhle proslavila? s holkama sjíždíme všechny takhle mladé tanečnice,zpěvačky s kámoškama rádi zpíváme a tančíme,vystupovali jsem asi 2krát,ale nedaří se nám být slavný!! poradíš nám,asi toto nečteš, fajn,ale kdyby sis to přečetla , tak sem na osobnostech.cz pod profilem deniskakikuska ,ozvy se *3* a jsem stejně stará jako ty :)
  • vše néj MTMR *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • kacule16

    To jseš na tom stejně jako my :-(

    Ahoj tak to jsme na stejné cestě!! Nám se to taky nedaří :-( Doufám že se zadaří oboum!! *3* *3* *7* *1* *1* *4* *16* *5*
  • Vypadá jako totální p**a ale to jako fakt! Upe jako d**ka!! Co to má bejt jako?!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit