Přejít na výpis diskuzí

Denisa Dvořáková

OSOBNOST 31.8.2008 19:42
4 příspěvky

Denisa Dvořáková je česká topmodelka, která v roce 2006 vyhrála soutěž Elite Model Look. Narodila se v květnu 1989 v Praze. Má dva bratry. Na předváděcích molech a fotografiích působí apatickým, klidným a jízlivým výrazem. V roce 2005 absolvovala základní školu. Poté studovala první ročník střední ekonomické školy. Po vítězství v Elite Model Look školu přerušila. V září 2010 nastoupila do druhého ročníku dálkové formy. Školu úspěšně dokončila.Modelingová kariéraPo soutěži Elite Model Look, kterou v roce 2006 vyhrála, se objevila na titulních ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Většina těch topmodelek jsou úplně tuctové holky a kdyby jim na tlamu nenaplácali kilo mejkapu a neudělali tříhodinový účes neotočil by se za nimi na ulici ani jeden chlap.
  • Je to moje příbuzná, a jsem na to pyšná! :3
  • Kráska

    Tato modelka je fakt pěkná,líbí se mi.Dnes má 20.narozeniny.Přeju ji vše nejlepší a hlavně hodně štěstí!
  • Fandím ji!

    Tak tady té dívce opravdu fandím a přeji ji to. Kam se hrabe Petra Němcová, která začala být slavná až po tsunami. To co zvládla Denisa za ty 3 roky co se pohybuje v modelingu nedokázaly některé modelky za celý život. držím jí palce a myslím si, že může být dobrý vzor pro všechny .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit