Přejít na výpis diskuzí

Denzel Washington

OSOBNOST 31.12.2006 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • loreleis

    One of the best

    Čím více filmů s ním vidím, tím víc ho mám ráda. Je to opravdu skvělý herec, radost dívat se na jeho práci.
    • Re: One of the best

      Já jsem ještě neviděla film ve kterém by to nedal na jedničku a navíc i filmy ve kterých hraje a vlastně si je vybírá jsou kvalitní kousky. Takovej Sběratel kostí-dobrej scénář,skvělé obsazení. Presumpce viny-super napínavý a nečekané rozuzlení. Muž v ohni-doják a super akce.... a takhle bych mohla pokračovat donekonečna. Je to prostě talent
  • DW

    Denzel washington je pre mna super herec, ktoreho herecke kvality VELMI obdivujem. Stara klasika/prato stary, lebo ma cez 50.../
  • Pan Denzel

    I když nejsem Denzlův extra fanouše+k,líbil se mi v napínavsém filmu Johrn Q,který je vynikající.Všechna sláva!
  • Denzel

    fakt úžasnej a sexy chlap.....v americkym gangsterovi je uplne k sezrani, jakyho frajera tam hraje...no uzasny!!!ani bych ho netipla na to kolik mu je!! *14* *14* *3*
  • DW

    On je nádherný. To se nedá vydržet
  • Denzel

    Denzel neni jen cernej fešák ale hlavne dost qualitni herec... *5*
  • Filmík

    Nechybí vám ve filmografii nějaký filmík??? *15*
  • Denzel

    *14* Denzel Washington,patří mezi méé nej herce ... je mooc pěknej a má pěknej úsměv a oči *9* .... je to borec.... nejlepší níígr kterýho znám..... *14*
  • presne tak,

    najpríťažlivejší chlap na svete. Darmo černoši sú omnoho lepšie stavaní ako beloši, veď to vidieť aj v atletike. *14*
    • Re: presne tak,

      no v hodu ostepem to vidim trochu jinak *3*
  • božský Danzel

    Tohle je pro mě snad ten nej sexy chlap, jakého jsem kdy viděla!! Nádherný úsměv, to tělo a talentovaný herec ke všemu! Úplně po něm neslintám, ale musim říct, že potkat ho by bylo sedmé nebe. Musí to být inteligentní člověk a s tím bych si vydržela povídat hodiny. Škoda, že je šťastně ženatý.. A ten věk taky není zas až tak důležitý... ;-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit