Přejít na výpis diskuzí

Dermot Mulroney

OSOBNOST 31.12.2006 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sexi, pekny chlap. Žiadny cukríček, ale sympaťak s úžasným úsmevom. Každý film, v ktorom som ho videla hrať je pre mňa zážitkom. Jeho herecký výkon nemá chybu. Pohľadom vie povedať tak veľa. Skrátka okúzľujúci muž akého túži stretnúť každá žena *14*
  • Zbožnujem ho. Konečne chlap!!! *14* Anna .
  • ano, je nádhernej...
  • nádhernej,okouzlující chlap!!!!
  • dala bych 10 let života za jeden jediný den s ním........Jsem z něj hotová. *14*
  • Pomozte založit jeho fanklub : http://www.karaoketexty.cz/dermot-mulroney-10002286/fanklub/strana-1
  • FILMY

    Zdravím všechny faninky...http://www.csfd.cz/tvurce /449-dermot-mulroney/ na tomto odkaze najdete seznam filmů s tímto úžasňákem a na www.ulozto.cz je můžete zdarma stahovat ...příjemné pokoukáníčko...je to fakt super sledovat jeho vývoj
  • Re: poradíte?

    http://www.csfd.cz/tvurce/449-dermo t-mulroney/ zde dávám odkaz se všemi filmy, ve kterých hrál a na www.ulozto.cz je možné tyto filmy zdarma stahovat...pěkné podíváníčko
  • Dermot

    Dermot je fakt krásnej. Má dobrý filmy, ale nejvíc za srdce mě vzal film Grrifin a Phenixová. *15*
  • In & Out

    Moc díky za přivítání do fanklubu Dermota Mulronyho *14* Je to "ten můj"jak mi doma říká s oblibou má rodina.I když jsem o 15 let starší jako on,sleduji ho delší dobu .A on opravdu zraje.Je to charizmatický,krásný člověk i v duši.Byla jsem vloni v Americe a vše jsem si o něm zjiila.Je to muzikant,hraje na Čelo a všechny strunné nástroje.Hraje i klávesy.Viděla jsem od něj už 9 filmů a všechna DVD stále pouštím. *3* Je to můj miláček.Přidala jsem všem nějaké foto. *4*
  • miláčekDermont

    Nádhera,koukala jsem teď na Dokonalou partii a byla a stále jsem úplně mimo!!!
    Takové charisma se nevidí,jsem očarovaná, škoda jen, že je nemožné něco tak krásného potkat,zažít?!Holky musíme jen snít,přenádhernej chlapík. *14* *14* *14*
  • úžasnej!

    Jo jo, je naprosto úžasnej. Nedávno dávali film Zodiak, a ikdyž mám filmy podle skutečnosti ráda a těším se na ně, tak teď jsem jen čekala kdy se tam objeví a jestli bude opět tak sexi. Byl! Tohle je fakt pěknej chlap. *14* *14* *14*
    Poprvé jsem viděla před lety film Dokonalá partie, ale nijak zvlášť neohromil. Prostě hezkej kluk. Teď před Vánocemi 09 dávali film Investigative sex a sedla jsem si na zadek. Dokonalou partii jsem shlédla znova a ... ? *14* *14* *14* *14*
  • uzaaaaa

    Užasnej chlaaaaap!!!!! LAFUJU HO!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • zvláštní

    zvláštní, také hned, jak jsem ho poprvé viděla, mě zaujal a hned jsem začala hledat informace. Asi má to něco, co nemá každý, třebas pěkný chlap. Něco jako Elvis. Jsou typy, které chytnou za srdíčko *14* poprvé jsem ho viděla v nějakém krimi thrilleru se Sigourney Weaver
  • Foto

    Dámy, mám stejně dobrý vkus jako vy. Je prostě k sežrání!Chodím se koukat na fotky a chci se zeptat: nemůžete poslat další? *14* ten jeho pohled úplně paralizuje!
  • nádhera

    ten je nádhernej *14*
  • Re: Re: Včera

    To je pravda, zraje! *3* Včera jsem koukala na Griffin a Phoenixová a taky super! Ikdyž je to smutný, ale bezva natočený a Dermot tam opravdu vyzařuje *14*
  • Re: Včera

    Jojo,taky jsem koukala, hned jak jsem ho zahlídla na obrazovce, musela jsem se dívat až do konce. Mě se ale líbí i teď, když je starší...zraje... *14*
  • Včera

    Ahojky,
    včera dávali na Nově film s Dermotem *3* Vraždy podle předlohy, tam mu to teda fakt slušelo *14* nojo o 14 let byl mladší *3* akorát mě mrzelo, že ho tam pak zastřelili a ani žádná milostná scéna nebyla *13*
  • The Memory Keeper´s Daughter

    Ahojky zjistila jsem, že Dermot Mulroney hraje v tomhle filmu, natočený byl loni, ale nikde jsem nezjistila, jestli byl už v kinech i v ČR, ale vypadá to, že ne. Na Youtube jsem ho našla a vypadá to, že je to hodně smutnej film, ale zajímavej, tak kdybyste někdo věděl víc? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit